Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz b.kov #2844 üzenetére

    Lássuk csak:

    1. Szerintem semmilyen smart TV-nek nincs értelme. AppleTv-t midenkinek. A távirányítója igényel egy kis megszokást, a hagyományos 2-3 csatornát is nézek egyszerre a reklámoktól függően embereknek nem fog tetszeni, de amúgy elég jó (is lehetne).

    2. Youtube-ot használok rajta csak én Infuse-t, de az általad írt programok is kiválóan működnek a felhasználói tapasztalatok szerint.

    3. Konkrét nincs, de szinten minden nap megy az esti Youtube és a sorozatok Infuse. Továbbá be van állítva homekit központnak, ez érdekes extra (pontosan tudom, hogy mikor ébred fel a feleségem, mert be van állítva az ablaknyitásra értesítés), de semmi több

    4. Lehet több eszközről is használni, sőt több AppleId fiókot is meg tud különböztetni.

    A TV már csak megjelenítésre van, főleg most. Sajna még az online stream nincs olyan minőségű, hogy a kábeltv-t lemondhassam. Ha sportot akarok nézni, azt még a TV-n nézem (Kézilabda, Forma1).

    Kislányom most múlt 1,5 éves és mivel van airpods-om is vígan tudtunk feleségemmel sorozatot nézni, míg ő aludt (nem csúszik a hang a képtől). Nagyon szeretem.

    Eszközpark, amivel használjuk: iPhone Xs, iPhone SE (2016), airpods (gen1)

    A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

Új hozzászólás Aktív témák