Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz #08052480 #35 üzenetére

    onnan, hogy százmilliószor nyilatkozták, hogy ez a céluk.

    :U

    Ilyen tekintetben viszont a grafikára egy rossz szó se lehet.

    Szóval sem mondtam h rossz, csak nem nagy eresztés. Amikor kijön nagyjából a topkategóriás játékok között az átlagot fogja megütni.Tehát nyomokban sem korszakalkotó. A képek alapján legalábbis.

    Low-poly környezet onnét kezdve nem helytálló, ahogy megnézel egy videót - futás közben a játék irdatlan pofás és őszintén, ezt a játék legnagyobb fikázóinak is illik elismerni.

    Láttam az összes gametrailerses videót, és az alapján jutottam erre az álláspontra. A képeken jobban néz ki mint videón szvsz.
    A HDR hiánya pl csak videóban tűnhet fel (a cikkben lévőben pl amikor a szabad ég alól bemegy a sötét helyiségbe, és semmit sem világosodik a látótér). Persze ízlések és pofonok, biztos van aki szeret végig fekete maszatban mászkálni egy játékban... :U

    Amúgy meg nem azt mondom, én örülnék a legjobban ha végre kijönne egy komoly post-apocalyptic RPG, mass effect szintű sztorival és dialógusokkal.
    Csakhogy mint írtad, az ID-től nem ezt szokhattuk meg, én ezért nem nagyon bizakodok.

    Annyi biztos még egyszer, techdemónak nem lesz akkora nagy durranás, legalábbis a Doom3-nál biztos sokkal kisebbet fog szólni.

Új hozzászólás Aktív témák