Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    Letoltam BAL módban 8 meccset, nagy különbséget nem látok eddig a 15-höz képest. Annyit mégis, hogy az emberem most folyamatosan kezdő. Még amikor félig hulla, akkor is. Le is csak egyszer cseréltek. Majd kiderül, hogy ez véletlen-e, vagy végre nem kell 10 meccseket a padról néznem. Vagy a lelátóról.
    Az viszont maradt, hogy hiába csatár az emberem, még egyszer sem játszott csatárt. Mindig támadó középpályás, mondjuk az még nem vészes. Tavaly a csatárommal állandón középpályást játszatott a gép, ahhoz képest ez már haladás. English 2nd Division-ban kezdtem, a csapat neve BK White. Viszonylag jól ismerem az angol focit, hamar kiszúrtam, hogy ez a Milton Keynes lánykori neve. Spence és Carruthers ismerős volt a keretből. De nézek valami patch-et, mert lehangolóak ezek a fake liga, klubnevek.

    A kommentárt németre állítottam, de ugyanaz a duma mint sok éve már. Két meccsre átraktam argentin kommentárra, de idegileg nehéz kibírni a latino szpíker üvöltözését. Így minden hangot letiltottam, ahogy eddig is. Háttérben azt hallgatok amit akarok. Amatőr fokozaton 8 perces meccseken 8-9 nullás meccseink voltak, de becsúszott egy 12-0 is. Ez így nem kóser, félbe is hagytam. Kipróbálom mi az, ahol az ellenfélnek is lesz esélye. Azt hittem jobban be vagyok rozsdásodva, a 15-re 40 órám ment rá, a 14 pedig szinte teljesen kimaradt.

    A PC-s grafika nem zavar, átküldtem a képet a 47-es tévére, jó és kész. Egy játék miatt nem veszek konzolt, mert a CIV-hez, meg a Football Manager-hez nem kell. Konzolon meg nézhetném a BK White-ot a Berkshire Blues ellen, ami 1-2 óra után is idegesítő, nem hosszú távon. Hogy néz már ki egy Meraszilho-Podefteza meccs, vagy a Cratojuvo-Pailamudoveli rangadó. Jönnek hamarosan a patch-ek, akkor minden precíz lesz.
    Első blikkre nem rossz a játék, de még a Master League-t ki kell próbálnom.

  • csabi63

    senior tag

    válasz GeryFlash #23 üzenetére

    Köszi, így mindjárt más. (az olasz nyelv egyébként portugál) Még nem teljesen hibátlan, de egyből megdobja az élményt.

    cinkoxid Éppen nem zavar ha brillírozok, csak ha az ellenfél dísznek van a pályán, akkor az edzés. :)
    Az utóbbi 2 évben alig játszottam, meg sosem voltam virtuóz. Be kellett lőnöm, mi az én szintem. Most regular fokozaton játszom, az megfelel. A prof. kicsit még sok volt, ahhoz többet kell gyakorolnom. Időm meg nincs annyi, mint 5-10 éve.

Új hozzászólás Aktív témák