Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    Letoltam BAL módban 8 meccset, nagy különbséget nem látok eddig a 15-höz képest. Annyit mégis, hogy az emberem most folyamatosan kezdő. Még amikor félig hulla, akkor is. Le is csak egyszer cseréltek. Majd kiderül, hogy ez véletlen-e, vagy végre nem kell 10 meccseket a padról néznem. Vagy a lelátóról.
    Az viszont maradt, hogy hiába csatár az emberem, még egyszer sem játszott csatárt. Mindig támadó középpályás, mondjuk az még nem vészes. Tavaly a csatárommal állandón középpályást játszatott a gép, ahhoz képest ez már haladás. English 2nd Division-ban kezdtem, a csapat neve BK White. Viszonylag jól ismerem az angol focit, hamar kiszúrtam, hogy ez a Milton Keynes lánykori neve. Spence és Carruthers ismerős volt a keretből. De nézek valami patch-et, mert lehangolóak ezek a fake liga, klubnevek.

    A kommentárt németre állítottam, de ugyanaz a duma mint sok éve már. Két meccsre átraktam argentin kommentárra, de idegileg nehéz kibírni a latino szpíker üvöltözését. Így minden hangot letiltottam, ahogy eddig is. Háttérben azt hallgatok amit akarok. Amatőr fokozaton 8 perces meccseken 8-9 nullás meccseink voltak, de becsúszott egy 12-0 is. Ez így nem kóser, félbe is hagytam. Kipróbálom mi az, ahol az ellenfélnek is lesz esélye. Azt hittem jobban be vagyok rozsdásodva, a 15-re 40 órám ment rá, a 14 pedig szinte teljesen kimaradt.

    A PC-s grafika nem zavar, átküldtem a képet a 47-es tévére, jó és kész. Egy játék miatt nem veszek konzolt, mert a CIV-hez, meg a Football Manager-hez nem kell. Konzolon meg nézhetném a BK White-ot a Berkshire Blues ellen, ami 1-2 óra után is idegesítő, nem hosszú távon. Hogy néz már ki egy Meraszilho-Podefteza meccs, vagy a Cratojuvo-Pailamudoveli rangadó. Jönnek hamarosan a patch-ek, akkor minden precíz lesz.
    Első blikkre nem rossz a játék, de még a Master League-t ki kell próbálnom.

Új hozzászólás Aktív témák