Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz Dr.F.E.R.I. #299 üzenetére

    Én nem azt mondom, hogy 100k lesz itthon, mert az valóban "sok" egy kicsit, de biztos, hogy a PS3 500 dodojához képest jóval kevesebb lesz kezdetben (is).

    A drága RAM miatti veszteséget első körben le tudják nyelni, főleg, hogy ha a játékokon is keresnek visszajön, aztán már csak nyernek rajta egy pár hónap után, ha olcsóbban tudják gyártani (megfelelő mennyiséget rendelnek a kiskerek, a gyártástechnológia is olcsóbb lesz idővel stb.). Mást pedig nem mutattak be (eddig) ami nagyon megdrágíthatja a gépet.

    Ha már egy 16e Ft-os cuccba érintőkijelzőt tesznek, akkor a tapipad tuti filléres dolog. A BD meghajtó (és lemezek) előállítása sztem töredéke a PS3 startjakor mért árakhoz képest. A HDD most drága, de ezzel ők sem tudnak mit tenni. Az APU-t gyárthatják ott ahol a Trinity készül. stb. stb.

    Szóval ha nem azért nem mutatták meg a gépet mert aranyból van a ház ( :D ), akkor szerintem nem indokolja semmi a nagyon magas árat. Azt amit te is írtál (120-130k) sztem el lehet képzelni itthoni induló árnak (jobb helyeken), de hogy ennél számottevően magasabb lenne, azt nem tudom mi indokolná.

    Persze még nem tudunk mindent (sőt).

    Én is szeretném, ha igazam lenne. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák