Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    Tudjátok milyen átkos kommunista rendszer volt itt a múltban. Mindent megfigyeltek a mocskok. És miért? A galád imperialisták miatt a nép figyelme nem lankadhatott. Ráadásul a helyzet egyre csak fokozódott nyugaton.
    De most, itt a napsugaras demokráciában hálat a számítógépeknek és az internetnek sokkal könnyebben, sokkal intenzívebben, fájdalommentesen fognak majd minden nap végbéltükrözést végezni és ez olyan jó lesz, mert a terroristák ellen muszáj. A helyzet egyre csak fokozódik délen.
    Lát itt bárki bármilyen összefüggést? Naivitás azt hinni, hogy ezzel nem fognak visszaélni, a civil és bírói kontroll tökéletes lesz. Sosem fogják feltörni az adatbázist, mert szuper biztonságos lesz, olyan, de olyan biztonságos, mint a nem is tudom, mint az NSA rendszere, az tuti.

    Az egy dolog, hogy sokan önként megosztják a végbelük tartalmát a közösségi médián, de azért mert mások hülyék miért én szívjak, hogy nekem is ki kelljen rakni közszemlére, mert ez az átlagos, és ha már átlagos, akkor legyen kötelező.

Új hozzászólás Aktív témák