Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arcanus

    aktív tag

    Régebben már írtam, de most újonnan szeretném megkérdezni: honnan érdemes rendelnem megbízható kijelzőt az OPO-hoz?

    Rövid háttér: 2 éve a telefont leejtettem, kijelző alsó bal oldali sarka betörött (inkább csak lepattant jelzőt használnék). Nem volt gond mindaddig, míg újra le nem ejtettem (kb. fél évre rá), így a törés mentén jó 3 cm-re "felvált" az üveg mindkét irányban (vertikálisan és horizontálisan is, de 45°-os szögben nem). 1 jó éve meghaltak a hardver gombok, így csak szoftvereset tudom használni. Néhány hónapja a kijelző alja nem érzékelte az ujjamat (így nehezen lehetett érzékelésre bírni a szoftver gombokat), és ma vettem észre, hogy kezd felválni a jobboldali sarka a képernyőnek. A kijelző alja kb semmit nem érzékel, használhatatlan lett a telefon. Nincs miért tovább húzni az időt, muszáj cselekedni. (eddig úgy voltam, ha nem muszáj nem költök rá, úgyis tervben van egy új készülék megvétele :U )

    Ha mindent jól olvastam új kijelzővel ezek a gondok megoldhatóak (hála Istennek semmi más gondom nincs :R )

Új hozzászólás Aktív témák