Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    válasz golyós #8 üzenetére

    Mi A2 lite van a közelemben. Az 6" alatt van és teljesen jó, még a MIUI sincs rajta mert Android One (ha valaki nem kedvelné a gyártói felületet). A szervize folyamatosan változik, a beszerzéstől is függ. Van amit Lengyelorszába küld a TeleMax (ők már nem javítják) de ott a Wayteq szerviz is. Aki személyesen meglátogatható szervizt szeretne annak Samsungot kell vennie. A szolgáltatók is sikeresen szétverték a saját szervizhálózatukat, tehát már csak ez maradt. Minden más elküldős. A TeleMax-nak vannak átvevő pontjai.

    Azt továbbra is fenntartom, hogy a webshopos vásárlást mint negatívumot beállítani butaság.
    Soha nem vennék már műszaki cikket úgy, hogy ne legyen 14 napos elállási lehetőségem.
    Ezért nálam a bemegyek és megveszem dolog kizárva. Bemegyek, megnézem, majd megrendelem neten.
    Ha olyan helyen rendelem ahol van erre lehetőség, akkor a helyi üzletben személyes átvételt kérek. TV-t pl. így veszek. Nincs szállítási sérülésen vita, mert a boltban eleve kipróbálják, előttem kibontva a készüléket és el se viszem ha pixelhibás vagy törött. Az ő érdekük is ez, ők vezették be hogy tesztelnek minden ilyen készüléket.
    Ha nem tetszik, akkor visszaviszem és kp-vel a zsebemben jövök ki a boltból. Nem várok 30 napot visszautalásra. Decemberben 10 napig volt nálam egy LG TV de nem jött be, visszavittem, pénzzel a zsebben jöttem ki a boltból. Elfelejtve a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Gippazoid Novelties Inc.

Új hozzászólás Aktív témák