Új hozzászólás Aktív témák

  • shanya83

    tag

    Miért, fontos az üvegfólia?
    karc vagy törés ellen? ha leejted és szarul esik (márpedig általában úgy) semmi nem védi meg max a tok.
    Én múltkor vettem "3mk" fóliát, tök jó volt 5 percig, a köcsög porszemeket, sehogy nem tudtam kiszedni alóla, csálé lett, meg minden, viszont a gyártó ötlete a felrakásra professionalis, csak én voltam balf**sz.
    Aztán jött Ultimate Shield Tempered Glass Screen, jó-jó, de nem gyári és így még fel sem próbáltam rakni, csak úgy van :) .
    CaseBase Premium Tempered Glass Screen esetleg ez, de ezt is óvatosan kell felrakni, hátha (nem ismerem, de gondolkoztam, hogy berendelem).
    Aztán a végső megoldás, hogy a karcoktól legalább védve legyen és majd a telefont védi a tok, nem más volt mint szintén Ultimate Shield gyártmányú FRONT SHIELD Invisible Screen Protector, eléggé puritán csomagként érkezett (a másik cuccal együtt, véletlenül egy helyről berendelve lehet, hogy csak ezért). Szóval egy mezei lapon a kijelző fólia :). Hozzá műanyaglapát egy kendő meg egy A4-es leírás, oszt csá :)
    Mosószeres vízzel felrakható, tökéletesen illeszkedek, buborék nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák