Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dionaea

    őstag

    hát azért a koreai gyártó csúcs gépe egy műanyag szappantartó amin a szalonnát is lehet szeletelni. valahogy egy csúcs készülék ne legyen már. gagyi műanyag. ugyan úgy mint ahogy egy prémium kategóriás autóban, aminek az ára is prémium ne legyen egy alsó kategóriés autó anyaga vagy anyaghasználata.
    azért az Ip.one kamerája nem olyan rossz. tény túl van árazva. de hát üzlet. megveszi a user ennyiért akkor bolond lenne olcsóbbért adni. arról nem is beszélve hogy a konkurenciák lehúzzák az utolsó bőrt is saját készülékükről lásd 5800, 5230, 5530
    . a koreai gyártónál is vannak hasonlók. Ők meg évente kiadnak egy készüléket nem hetente kettőt
    mondom úgy hogy volt nekem almás készülékem az is tény hogy pezsgőt bontottam amikor eltudtam adni.
    emélkszem 90 es években is a pc vs mac volt az emberek közti vita tárgya. de akkor 100 ból 20 embernek volt pc je 5 nek meg mac je. de titkon "mindenki" mac et akart a kis dx4 helyett mert a 3.1windows mindig szórakozott és nem akart működni

    vége a off nak

    Ave N8

Új hozzászólás Aktív témák