Új hozzászólás Aktív témák

  • guppy_83

    tag

    Off.

    A mai napon "elkészült" a nokia szervizben a kijelző hibás 820-am. Lelkesen mentem is érte, de sajnálattal láttam, hogy ami hibával leadtam a szervízbe az a hiba ugyan úgy meg van... (a képernyőn van 1 1,5cm-s csík ami homályos, fakó nem tudom pontosan leírni. Megtísztított kijelzővel nem látszik de amint megtapogatják egyből látszik. Van rajta több ilyen folt.) A grátisz az volt, hogy a hivatalos nokia szervízben került a kijelzőre 2 darab bónusz karcolás :(:(:( Ezt azonnal jeleztem a szervizesnek aki látta a hibát és leírtam munka lapra hogy én nem ilyen kondícióban adtam le a telefont és nem hogy az amiért leadtam nem 'múlt el' hanem hogy lett még kettő olyan karcolás is amit nem én okoztam és a ledáskor nem volt rajta... Azt tanácsolta küldjük vissza a szervizbe hogy megcsinálják.... ?!?!???!??!?!!!!!!???!!! de hát ezért adtam le 2 hete??? és még nyertem 2 tutti karcolást is, most küldjem vissza oda? Frodo sem ment vissza??? Uh fogtam az aláírt lepecsételt munkalapot és átballagtam a nem frencsájzban működő hivatalos xy- szolgáltatóhoz / szervizeshez. A készülék cseréjéről hallani sem akartak, mert "nem fő alkatrész" hibásodott meg?!?!? A kijelző és/vagy az érintő panel nem az? Én vagyok az értetlen? Elmondtam a történteket és realizálta hogy valószínüleg nem jó alakatrészt cseréltek ki a szervíben.... Mi van? 2013-ban csak a telefonok okosak? Felvilágosított ismét 2 hét.... OK. Én meg persze fizesse a 17.éig esedékes havi számlát azokért a szolgáltatásokért amiket nem tudok igénybe venni mert nincsen rá alkalmas készülékem több, tudom én vagyok a looser... A 2. szervizes kolléga korrekt volt, megértett, én is elmondtam neki h nem Ő tehet ezekről a dolgoról csak úgy érzem, hogy nincsen más csatorna ahol a sérelmeim érvényesíthetem, asszem... :):) (persze van a fogysztóvédelem, vásárlókkönyve miegymás... de felesleges idegtépésnek érzem..)

    Most kíváncsian várom mikor jelez a szervíz ahol rossz alkatrészt cseréltek ki, persze ami nyilván valóan rossz az csak gyarapodott 2 újabb karcolással...

    Röviden ennyi, köszönöm hogy valaki egyáltalán elolvassa, bízom benne tud nekem valaki hasznos tanácsot adni, amit előre is köszönök!

    További szép estét!

    [ Szerkesztve ]

    ...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

Új hozzászólás Aktív témák