Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthRoni

    tag

    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék a Lumia 800 tulajoktól, hogy ti megbántátok hogy ezt vettétek?
    Mert nekem jelenleg LG GT 540-em van, és most új előfizuhoz adnának egy ilyen telefont, és az a helyzet hogy eléggé megtetszett.
    A környezetemben mindenki sikítva rángatja a kezemet, hogy ne vegyél windows-os telefont mert sírva fogsz könyörögni hogy visszavegyék, csak androidosat vegyél...
    Viszont a jelenlegi telefonommal 2 év használat után "meguntam" az androidot, és valami újra vágyom.
    És mivel az igényeim nem túl nagyok, úgy gondolom hogy ez a telefon tökéletesen elég lehetne nekem.

    Amire szeretném használni: Zene,Film,Net,néhány játék de elég ritkán, és fotózni, kamerázni, de ami a legfontosabb az a GPS, és hogy Gyors (!!!) legyen, mert a jelenlegi telefonom néha megőrít a megfagyásaival és akadásaival. Szóval mondhatni alap felhasználásra szeretném, és szeretném ha ez nekem 2 évig telefon maradna.

    A felsorolt szempontok alapján tudjátok ajánlani ezt a telefont? Azt tudom hogy a Zune-al lehet szívni ha gépről akarsz másolni cuccokat, illetve hogy nem lehet csak úgy beállítani csengőhangnak a zenédet, illetve küldeni sem lehet más eszközre adatokat "blútússzal", de ennyi kompromisszum még belefér.
    Bocsánat a regényért. Véleményetek?
    Válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák