Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Nos...
    Nagyon úgy tűnik, hogy ez a készülék fog nálam a 2610 -es helyébe lépni. Már elég régen bejelentették, és már akkor vártam, hogy mikor fog megjelenni, mivel már előre barátságosnak tűnt. Ez a teszt meggyőzött. Külsőleg, belsőleg, és árát tekintve is nekem készült. Kész!

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    Én is megvettem egy pár hete ezt a készüléket. Nem csalódtam, amire kell, arra tökéletes lesz. Eleinte furcsák voltak a gombok, de megszokhatóak. Tetszik, hogy 3,5 Jack van rajta, így bármilyen hallgatót rá lehet tenni.
    Idáig nem igen használtam zenelejátszóként, mivel egy Zen Micro van évek óta. Azonban nem lett feltöltve, így kénytelen voltam a telefont igénybe venni erre a célra. Egy hete hallgatom, és egészen jó. Nem is gondoltam arra, hogy összevetem bármivel is, de most gyorsan megtettem.
    Három készüléket próbáltam összehasonlítani valamennyire, a 2700, 5230, és a Zen -t. Hallgatóként egy Sennheiser CX300 II -t használok, így ezzel hallgattam meg őket. Minden eq alapra állítottam, és a telefonokon be, illetve kikapcsolva is kipróbáltam a sztereo fokozást. A Zen -en ilyesmi nincs, de nem is szükséges. A szám: Hybrid - Finished Symphony, éppen ez volt kéznél, ilyen tipikus "elszállós" trance.
    A legjobb a trióból szerintem még mindig a Zen, tehát aki jó hangminőséget akar, még mindig egy külön mp3 játékost válasszon. Persze a telefonok sem rosszak már, azt lehet mondani hogy egészen jól sikerült megközelíteni. Főleg ha bekapcsoljuk a sztereo fokozást, így jelentős javulást tapasztalok. A két telefon szinte ugyanolyan, nincs nagy különbség, bár valahogy az 5230 -at egy kicsit jobbnak érzem, egyszerűen szebben, színesebben szól rajta a zene, mint a másikon. Igaz, a 2700 -nak sem kell szégyenkeznie, tényleg kicsi a különbség.

    Hangerő tekintetében jó a 2700, képes túlordítani az IK280 motorját ill talán az ajtócsengőt is (a csuklóba szoktam állni), az emberek is tátognak, persze néhány csendesebb résznél behallatszik néhány hangfoszlány. Ennek minimalizálására leginkább egyes keményebb rock zene alkalmazása jelenti a megoldást, (pl. Slipknot) Ez azonban szerintem inkább a fülesnek tudható be, a gyári nem biztos hogy képes lenne erre.
    Mindent egybevetve egyenlőre elégedett vagyok a készülékkel, azt mondom hogy annak ellenére hogy a hangja nem éri el a Zen -ét, a városban utazáskor, munkába menet talán inkább a telefont fogom használni, így csak egy kütyüt kell cipelnem, és a számok illetve az akksi feltöltése is sokkal egyszerűbb.
    Az akksi jól bírja, hetente egyszer töltöm. Az pattogzása négy hét után sem tapasztalható, lehet hogy csak az adott darabra volt jellemző. Valóban nyekereg egy kicsit a ház de tényleg nem vészes. A gombokat szokni kell, nagy ujjúaknak, és hosszú körműeknek nem ajánlanám.

    Kérdésem: hogyan lehet feltölteni rá playlist -et úgy, hogy ne kelljen utána a telefonnal hozzáadogatni a számokat?

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    válasz ArGab #260 üzenetére

    A Nokia honlap szerint nem kompatibilis.
    4Gb

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    válasz ArGab #264 üzenetére

    Ez érdekes, jó tudni. Akkor ehhez is nyugodtan vehetünk SDHC kártyát..

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák