Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    válasz elistvan #517 üzenetére

    Konkrétan az eredeti szoftverhez képest ami a független verziókon volt csak (v 7.80) az újban (9.97), pl nincs benne energia takarékos mód. Ergó a fény egy adott beállítás ami egy idő után lejjebb kapcsol (ezzel egy időben a billentyűzet világítás teljesen kikapcsol) majd teljesen sötét lesz. Grafikai szempontból egy-két témához nyúltak hozzá, de az nagyon minimális. A zenelejátszó Black témája változott meg drasztikusan, a vezérlőfelület más lett. Mondjuk lassabb is lett tőle vastagon. A kijelző beállítása kimerül abban hogy legyen-e fényeffekt (ha van hívás villog mint állat, ez kicsit zavaró lehet főleg sötétben, de full néma üzemmódnál jól jöhet ha nincs rezgés sem beállítva), ezen kívül semmi. Ez lehet hogy korábbi frissítésnél is ki volt szedve de mivel független és T-s 2700-át használtam ezeket tudom összehasonlítani. Veszíteni nem lehet vele. De javasolt hogy szervizben legyen felrakva a szoftver. Ott le tudják pucolni az egész telót és újratenni az egészet. Az otthoni sincs gond, de az csak felülírja a szükséges dolgokat. Mást nem csinál. Én bevittem mert baj volt vele, és most jó. Stabilan megy.

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák