Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    válasz Szakiii #12 üzenetére

    Én személy szerint jobban örültem volna ha külön tartják a hordozható és az asztali konzol vonalat (mint a 3DS-Wii korszakban), és cserébe combosabb hardver kerül a Switchbe. Multiplatform címeket már most sem kellemes rajta játszani pl. az alap (40.000Ft-al kevesebbe kerülő) PS4-hez képest, feltéve, hogy egyáltalán megjelenik Switch-re az adott játék.

    Az exkluzív kínálat viszont még szegényes, főleg ha valaki nyomta korábban Wii U-n a Mario Kart 8-at vagy a Zeldát, így mindenképpen kell mellé egy PC vagy egy másik konzol, ha az ember tényleg szeret játszani.

    [ Szerkesztve ]

    What I cannot create, I do not understand

  • PandaMonium

    őstag

    válasz b. #15 üzenetére

    Igen, csak az emberek jelentős része nem használja ki a hordozhatóságot, cserébe szívnak a gyenge hardverrel. Simán meg lehetett volna csinálni amit mondtam, hogy külön tartják az asztali konzol és a handheld vonalat és közös architektúrát és APIt használnak, hogy könnyebb legyen mindkét konzolra megjelentetni.

    Ha pedig már megragadtad a játék vonalat: Lehet, hogy erre jött az elmúlt 9 hónapban a legtöbb exkluzív, de összességében még mindig kevés van rá. Csak, hogy értsd mire gondolok, Switch-en a nevesebb játékok listája MK8, Splatoon 2, Zelda, Mario + Rabbids, Super Mario Odyssey, esetleg az Arms és ennyi, kifújt a konzol. Az meg, hogy a hordozhatóság miatt minden exkluzív rajta, ne viccelődjünk. Azért mert tudsz rajta pár órát játszani a vonaton még nem lesz Switch exkluzív pl. a Stardew Valley, ami elfut egy mezei Thinkpaden aminek az akksija nem 2-3 órát bír, hanem 6-7-et.

    [ Szerkesztve ]

    What I cannot create, I do not understand

  • PandaMonium

    őstag

    válasz b. #23 üzenetére

    Szándékosan nem akarod érteni amit mondok. Hagyták volna meg külön a hordozható és az asztali vonalat, úgy akinek kell az a hordozhatót veszi, akinek meg nem az az asztalit. A játékokról pedig akkor elmondom még egyszer, hogy nem azzal van a baj amilyen tempóban jönnek, hanem, hogy kevés van még belőlük.

    What I cannot create, I do not understand

  • PandaMonium

    őstag

    válasz Sirandrish #25 üzenetére

    Nem reklamáltam és nem panaszkodtam - elmondtam a véleményem. Ha nem tetszik azt sajnálom, de ezért még fölösleges habzó szájjal három oldalas, kioktató hangvételű esszét fogalmazni.

    A játék téma onnan indult, hogy kevés van Switch-re, ezért az én véleményem alapján jelenleg nem alkalmas önálló konzolnak, kell mellé egy másik is, vagy egy PC ha az ember többet játszik. PS4-re az első pillanattól jöttek a multiplatform címek, és nagyon nem két játék volt a kínálat, mint ahogy a kisarkított példádban írod. Pontosan tisztában vagyok vele, hogy Nintendo-nál mindig az exkluzív címek vitték a boltot és nem a multiplatform, ezért írtam, hogy azokból pedig egyelőre kevés van ahhoz, hogy megérje az árát számomra.

    Na, most hogy ilyen szuper szubjektíven fogalmaztam meg a mondandómat (harmadjára is), remélem nem rontja el a napod, hogy az interneten vannak olyanok akiknek nem egyezik a véleményük a sajátoddal. Bunkók vagyunk, tudom, meg kicsit büdösek is, de azért valahogy majd túléled.

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák