Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz PandaMonium #22 üzenetére

    ezt nem tudom honnan veszed.. AZ itt lévő fórumozók 80 % a hordozhatóságot imádja a a gépben az exkluzív játékok mellett. ÉN is hol lehuppanok a nappaliba ott tolom, este felviszem az ágyba , vagy éppen 10 percig a konyha asztalnál. Dokkolóban alig van a gépen. Mutathatnál erről egy infót, mert légből kapott statisztikákkal én is alá tudom támasztani a mondandómat de ajánlom nézz be azért a topikjába a gépnek.
    9 hónapja van piacon a gép. itt egy lista [link]rendezd sorba megjelenési dátum szerint, majd nézd meg hogy a Ps4 első 9 hónapjában hány AAA kategóriás( nem sudoku és társai )jelentek meg rá exkluzív címként. ) 2013 nov 15- Augusztus 15 ig pontosan 2 darab jött ki rá ami említésre méltó, Killzone Shadow Fall és az Infamous. szinte az összes nagy név 2015 ben kopogott be, ehhez képest a switch letette a legnagyobb neveit az első fél évben a gép megjelenése után.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák