Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    válasz Sirandrish #25 üzenetére

    Nem reklamáltam és nem panaszkodtam - elmondtam a véleményem. Ha nem tetszik azt sajnálom, de ezért még fölösleges habzó szájjal három oldalas, kioktató hangvételű esszét fogalmazni.

    A játék téma onnan indult, hogy kevés van Switch-re, ezért az én véleményem alapján jelenleg nem alkalmas önálló konzolnak, kell mellé egy másik is, vagy egy PC ha az ember többet játszik. PS4-re az első pillanattól jöttek a multiplatform címek, és nagyon nem két játék volt a kínálat, mint ahogy a kisarkított példádban írod. Pontosan tisztában vagyok vele, hogy Nintendo-nál mindig az exkluzív címek vitték a boltot és nem a multiplatform, ezért írtam, hogy azokból pedig egyelőre kevés van ahhoz, hogy megérje az árát számomra.

    Na, most hogy ilyen szuper szubjektíven fogalmaztam meg a mondandómat (harmadjára is), remélem nem rontja el a napod, hogy az interneten vannak olyanok akiknek nem egyezik a véleményük a sajátoddal. Bunkók vagyunk, tudom, meg kicsit büdösek is, de azért valahogy majd túléled.

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák