Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz PandaMonium #24 üzenetére

    Azt a részét értem hogy neked nem kell a hibrid gép, de azt a részét te érted hogy az egész konzol a nevétől megkezdve, erre lett kitalálva? Érted te azt hogy ez a gépnek a lényege? Hogy bárhol, bármikor, és bárkivel játszhass?
    A Switchet előrendeltem, tehát már az első nap megvolt...soha egyszer sem vittem magammal még sehova, és nem is tervezem...mégsem elégedetlenkedek. Elég lett volna az asztali verzió mondjuk 40K-val olcsóbban? Naná...de ez nem az a gép. A PSnél sem reklamálsz hogy neked fele annyi ram is elég...

    Az meg hogy a gép első fél évében (oké...háromnegyed év) 6-7 olyan NEM REMASTER cím látott napvilágot ami mind a játékosok, mind a szaksajtó szemében szuper alkotások....
    Melyik másik gép mondhatja el magáról? PS4en az első fél évben mivel játszottak az emberek?? Infamous meg Order? Oszt ennyi volt a gép...

    Nekem mindkettő van, mindkettőt imádom, de a Switch véleményed olyan mintha én bemennék az Audi szalonba és azért reklamálnék mert nincs 1.4es motorral az új A8as, pedig nekem az is elég lenne, vagy éppen nem kell bele annyi luxus, de legyen olcsóbb...

    Értem a problémádat...de attól a gép nem lesz sz*r, csak nem neked van kitalálva.

    Bár a játékfelhozatalt tényleg nem értem...gyakorlatilag erősebb a kínálata mint bármi másnak volt ...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák