Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoltszalay

    tag

    válasz PandaMonium #13 üzenetére

    Sokan írják, hogy multiplatform címeket ha van akkor switchre vesznek inkább, és így egyszerre van meg ugyanaz a játék handheldre és tvre, ami nem elhanyagolható szempont.

    A grafika meg elég érdekes https://youtu.be/1SfwENYViy8

  • b.

    félisten

    válasz PandaMonium #13 üzenetére

    Nintendot soha nem a MP címek adták el. Szegényes az exkluzív kínálat?ezt nem hinném. konkrétan 9 hónap alatt erre jött e legtöbb a 3 konzolt figyelembe véve.A hordozhatósággal meg mindegyik játék exkluzív rajt...
    Ezt a hardver vonalat engedjétek el, mert aki így közelíti meg annak felesleges megvásárolnia ezt a konzolt. NIntendonak kompromisszumot kellett kötnie a hordozhatóság és az üzemidő oltárán.Így is komolyabb címekben 2.5-3-5 óra között elmegy, ami nem rossz.Jelenleg ennyit tud a technológia 3 D játékokban akkumulátor és az ehhez kapcsolódó hardver terén, viszonylag megfizethető kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz PandaMonium #22 üzenetére

    ezt nem tudom honnan veszed.. AZ itt lévő fórumozók 80 % a hordozhatóságot imádja a a gépben az exkluzív játékok mellett. ÉN is hol lehuppanok a nappaliba ott tolom, este felviszem az ágyba , vagy éppen 10 percig a konyha asztalnál. Dokkolóban alig van a gépen. Mutathatnál erről egy infót, mert légből kapott statisztikákkal én is alá tudom támasztani a mondandómat de ajánlom nézz be azért a topikjába a gépnek.
    9 hónapja van piacon a gép. itt egy lista [link]rendezd sorba megjelenési dátum szerint, majd nézd meg hogy a Ps4 első 9 hónapjában hány AAA kategóriás( nem sudoku és társai )jelentek meg rá exkluzív címként. ) 2013 nov 15- Augusztus 15 ig pontosan 2 darab jött ki rá ami említésre méltó, Killzone Shadow Fall és az Infamous. szinte az összes nagy név 2015 ben kopogott be, ehhez képest a switch letette a legnagyobb neveit az első fél évben a gép megjelenése után.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Sirandrish

    legenda

    válasz PandaMonium #24 üzenetére

    Azt a részét értem hogy neked nem kell a hibrid gép, de azt a részét te érted hogy az egész konzol a nevétől megkezdve, erre lett kitalálva? Érted te azt hogy ez a gépnek a lényege? Hogy bárhol, bármikor, és bárkivel játszhass?
    A Switchet előrendeltem, tehát már az első nap megvolt...soha egyszer sem vittem magammal még sehova, és nem is tervezem...mégsem elégedetlenkedek. Elég lett volna az asztali verzió mondjuk 40K-val olcsóbban? Naná...de ez nem az a gép. A PSnél sem reklamálsz hogy neked fele annyi ram is elég...

    Az meg hogy a gép első fél évében (oké...háromnegyed év) 6-7 olyan NEM REMASTER cím látott napvilágot ami mind a játékosok, mind a szaksajtó szemében szuper alkotások....
    Melyik másik gép mondhatja el magáról? PS4en az első fél évben mivel játszottak az emberek?? Infamous meg Order? Oszt ennyi volt a gép...

    Nekem mindkettő van, mindkettőt imádom, de a Switch véleményed olyan mintha én bemennék az Audi szalonba és azért reklamálnék mert nincs 1.4es motorral az új A8as, pedig nekem az is elég lenne, vagy éppen nem kell bele annyi luxus, de legyen olcsóbb...

    Értem a problémádat...de attól a gép nem lesz sz*r, csak nem neked van kitalálva.

    Bár a játékfelhozatalt tényleg nem értem...gyakorlatilag erősebb a kínálata mint bármi másnak volt ...

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz PandaMonium #26 üzenetére

    Szerintem picit félreértelmezted a mondandóm, vagy legalábbis a hangvételét rosszul lőtted be.
    Nem volt kioktatás, még akkor sem ha úgy érezted.

    A napom meg nekem nem a forumtémáktól lesz jobb vagy rosszabb...bármennyire is hihetetlen.

    Nah mindegy...amíg te és a hozzád hasonlók fröcsögnek a gépre, én megyek és játszom egy jót rajta :D

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz PandaMonium #26 üzenetére

    No offe se de azért nézd meg mennyire tartalmasak azok a játékok. Nem hasonlítgatom más platform játékaihoz de én elégedett vagyok emiatt.
    A zeldába több mint 200óra ment és nem hogy nem untam meg de fájó szívvel hagytam abba mikor vége lett.
    A mario is nagyon jó és tartalmas lett.
    A xenobladdel még nem játszottam de abba is biztos van anyag.
    A mario kart és a splatoon két eltérő multis játék mint amit megszokhattunk a többi platformon s bár nekem még csak a karthoz volt szeremcsém de azt imádom.
    Persze ehhez az is kell hogy érdekeljenek ezek a címek, s ha ez nincs meg akkor valahol megértelek.
    De pl nekem csak 3 játékom van és nekem is furcsa volt de nem érzem azt hogy húdekevés mert az év legjobb élményeit switchen kaptam úgy, hogy most ősz végén vettem meg a konzolt.
    Azzal meg egyet értek hogy mádodlagos konzolnak való annak viszont nagyon jó szerintem.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák