Új hozzászólás Aktív témák

  • FrozeN`

    tag

    válasz Spet #2 üzenetére

    Alig vártam már, hogy valaki itt is írjon róla. Köszi!
    Sajnos nagyon kevesen hallanak csak róla, pedig a jelenlegi közösségnél biztos jóval több embert érdekelne...

    Azt vedd figyelembe, hogy majd a végleges játékban a futamokon nem lesz daráló, kalapács, így ennyire azért nem fogod tudni rommá törni az autót, illetve nem lesz 600 hordó sem egy kupacon.
    Szerintem viszont szépen fut, a profilomban látható géppel 40-50 fps, full maxon. (darálóban leesik)

    Egyébként a fórumon többször is elhangzott, hogy ez tényleg arra való, hogy bemutassa a törést, a fizikát, direkt lehet egy utolsó kerékívnyi "autót" is vezetni, ha az a kerék leér a földhöz. :DDD

    Hogy érted, hogy "azonban egy MI-t is rakhattak volna bele"? Van benne 23, nem elég? :)

    Aki vacilál, hogy megvegye-e: Szerintem érdemes ennyit kockáztatni, ne vegye el a kedveteket a kevés előrendelés és a kickstarter cancel sem, persze lehet jönni, hogy a beamNG Drive szebb és jobb, de az mégis inkább egy demó, mint játék, ez viszont az utóbbi évek (egyik) legjobb autós játéka lesz, ráadásul egy igazi hiánypótló...

    Amúgy meg nagyon kellenek az előrendelők. Nem a megjelenés miatt, hanem hogy abból a halom jó ötletből minél több megvalósulhasson végül...
    Az már tuti hogy Steames lesz, de ha nem jönne ki belőle DRM-free, azon nagyon meglepődnék.

    Húú, nagyon várom már az Early Access-t. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák