Új hozzászólás Aktív témák

  • jwauer

    csendes tag

    válasz d4nturk #5 üzenetére

    Idei ev volt az elso hogy elkezdtem jatszani 2k jatekkal, a 2k20-t sikerult jo aron beszereznem es adtam neki egy probat. Szerintem jopar sort megtoltene azon dolgok listaja amik nem jottek at benne, jatekmenet kiforratlansag, matchmaking, a merkozesek amikor a jatek donti el hogy " te most itt nem fogsz nyerni" es az hogy amikor megvettem egy 20 gigas fixxel inditottak es vilag osszes penzet elkolthettem volna arra hogy elore jussak es elvezzem a jatekot teljesen. Hozzateszem azert bennem is biztos van hiba, de az online reakciok is inkabb az en meggyozodesemet erositik meg. A beismeres viszonylag egyszeru, online komptetiven nem akarok jatszani :) De itt jon a 20 forintos kerdes amiben remelem valaki tud segiteni - leginkabb akik az elmult par evben jatszottak 2k-vel.

    Melyik 2k szamithat ilyen szempontbol egy jo vetelnek ha offline akar az ember a legjobban ervenyesulni? 17, 18, 19? Nem akarok heti pontokkal uzerkedni csak azert hogy leulhessek normalis mygm-et, myleaguet jatszani.. :(

Új hozzászólás Aktív témák