Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz dawe666 #3611 üzenetére

    igen, kozben en is dobtam a vpn-n-t.

    dydns package telepitve, noips reg OK, cim beregisztralva a nas admin feluleten a megfelelo helyen, EPC3295-ban a router belso ip cimet forwardoltam, 9091-es portra, TM fut rendben, de nem tudok nem a belso halorol csatlakozni a tm-hez.

    xxx.no-ip.bix:9091-et irtam be a telefonon a zongezobe, ez az egyetlen eszkoz, ami kulso halon (3g) kapcsolodna.de nem kapcsolodik,

    erzem, hogy valami bagatel dolgon csuszok el, de nem tudom mi az...az segitene, ha tennek be egy screenshotot a gateway portforwardolos feluleterol? :U :R

    most a xxx.no-ip.biz:65432 (pfwnel beallitott kulso port)-al probalva valami erolelepest tapasztalok, nem not found, hanem errror 101 vagy error 324-akat dob (the connection to xxx.no-ip.biz was interrupted cimszoval).

    tehat akkor a nopis dolog az latszolag rendben mukodik, csak a portokkal kellene baszakodni? :U egyaltalan a nas belso cimet (192.168.1.16) kell megadni, vagy azt a kulso ip-t, amit a DyDNS-nel mutat az admin feluleten?

    bocsanat a lama kerdesekert, halozatosdi idaig kimaradt az eletembol..

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák