Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz atike #7 üzenetére

    Az ingyenes játékoknál pont azt vettem észre (MMORPG-k), hogy ingyen is el tudod érni azt, amit fizetéssel, csak többet kell vele játszani. Tehát megkapod a teljes játékot, csak mivel tudod, hogy lehet dolgokért fizetni, sírsz, hogy neked azért többet kell játszanod. Ez mondjuk gáz akkor, ha van a játékban PvP, mert lehet, hogy aki fizet az erősebb/gyorsabb lesz nálad. Na az szemétség. De amíg csak kozmetikai dolgokért lehet fizetni, nincs gond.

    Ott volt az Arkham Asylum játék, amihez voltak DLC-k például és nem maradtál le semmiről, ha megvásároltad őket. Csak challenge mapokat adott amik nem a történet részei ha nem csinálod meg őket, hanem e-pénisz növelő kihívások. Nem értem, hogy ezzel mi a baj. Valaki szeretne többet kihozni a játékából amit megvesz. Én is ilyen vagyok. Ezért veszek meg mindent évekkel később. Vagy amit nem adnak ki fullban és a sztori módhoz is kell DLC-t vásárolni azt kihagyom, mert nem hulladék.

  • olbaidhun

    őstag

    válasz atike #7 üzenetére

    Így van, igazatok van srácok, maga a modell nem igazán emberbarát.. ugyanakkor tudom, hogy véristvánkáéknál pl Német O-ban simán bele fér a zsebpénzbe, hogy havonta erre-arra elsz@rja a gyerek a pénzt, mert szeret kockulni, ahogy a szülei is szerettek egykor.. legalább addig is csendben van.

    (#6) szupermacs
    "ingyen is el tudod érni azt, amit fizetéssel, csak többet kell vele játszani."
    na jó, de mennyivel többet.. milyen fusztráló már pl a plants vs zombie keresztlányomnak.. első részt imádta!

    Blizzardot feleslegesen próbálnánk támadni.. aki ismeri a körülöttük zajló eseményeket pár éve, megfontolt és agyon csiszolt játékaikat, szerintem tudja, hogy párját ritkító csapat.

    Volt furi játékuk.. igen!
    Blackthorne
    Rock N' Roll Racing
    The Lost Vikings

    de minden szempontból erős lépcsőfokok voltak! Azt tisztelem bennük, hogy kinőtték magukat, óriások lettek, igazi nagymenők akár az EA, vagy ubi.. mégis képesek megújulni!

    Ez hiányzik régóta. Nem csak egy bughalmazhoz kiadott kényszer patch, hanem érdemi, átgondolt változtatásokat hordozó finomhangolás, Update A játékunkhoz.

    Ezt is szívesen zabálja a tömeg, lásd GTA5. Szintén monumentális és igazi fejlesztő csapat. :K

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák