Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Zotya21 #5802 üzenetére

    Na azért ne túlozzunk. :N Egyébként munkavállalás és költözés előtt állok, sanszos h. nem cipelem magammal az egész számítógépet, hanem egy ideig a laptopomat használnám.

    Amúgy meg mire kevés a 2G ram? Az MC ram használata egyik oprendszer alatt sem ment 1G fölé, ezt megnéztem. Maga a Linuxom meg foglal 289Mb ramot mindössze, szóval nem értem a problémát. ;]

    Egyébként attól, hogy fejlesztenek valamit, nem törvényszerű, hogy nő a gépigény. Amúgy valami történt, mert mindegyik procimag dolgozik, még asztaliban is, pedig ott 4 van. Itt a laposon amúgy egyik mag se akadt le 100%-nál, szóval azt is kíhúzhatjuk a listáról, marad a VGA mint gyenge láncszem.

    szerk: méghozzá ez miatt:
    The GMA 950 shares the same architectural weakness as the GMA 900: no hardware geometry processing. Neither basic hardware transform and lighting,[4] nor more advanced vertex shaders are handled in the GMA hardware, these are only accessible via Software Rendering

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák