Új hozzászólás Aktív témák

  • nbarnabas

    tag

    válasz mikk2000 #13638 üzenetére

    Az elején én is mindig rossz sorrendben állítottam magam elé a célokat/projekteket.
    És csak sokára jöttem rá, hogy mivel érdemes kezedeni, és mit kell későbbre hagyni.
    Az első fő cél legyen az, hogy meglegyen a teljes gyémánt páncél, és a gyémánt szerszámok.
    Ehhez az kell, hogy a felszínen 10-30 búza, és 5-10 fa álllandóan újra ültetve.
    A bázistól menjen le egy lépcső 12-es szintig. Ott elhelyezni 3-4 sütőt. Craftolós asztalt.1-10 ládát,
    Innen meg a lehető legjobb bányász módszerrel csak ezen a szinten, és lejjebb áskálódni.
    Legyen nálad mindig egy vödör víz, craft asztal, 1-2 stack fa, 1 stack stick, szén, kaja.
    Fém szerszámokból egyet-egyet is tarts magadnál, de a fém csákányt az elején csak az érdekre pazarold, kő mindig ott van melletted.
    Ahogy megvan az első pár vas, elsőnek csákányt, aztán vödröt készíts. Ezután jöhet a teljesen páncél, kard, és többi szerszám.
    Amint megvan a teljes gyémánt páncél, kard, szerszám arzenál, akkor lehet kezdeni az enchantolást.
    Eddig ha nem találkoztál egy mobbal sem, már csupán az ércekből, sütésből szép xp-t gyűjtöttél.

    Amivel még sokat lehet tanulni, hogy mivel érdemes kezdeni a játék elején, az az UHC (Ultra HardCore) videó sorozatok youtubeon. Mivel ott nincs öngyógyulás és csak egy élete van, szinte biztos, hogy azonnal és mindig a legszükségesebbet fogja csinálni.

    Persze amit fentebb írtam, az eléggé unalmas, így bármikor el lehet menni kalandozni. De amikor már teljes vaspáncélunk van legalább, és mindig vigyél magaddal elég kaját, fát, szént, ágyat. Ha túl messzire és/vagy túl sok cuccot gyűjtöttél be, akkor gondolkodás nélkül a túléléshez szükségtelen dolgokat dobd bele egy helyben elkészített ládába, jegyezd meg a koordinátákat, és majd vissza mész érte később.

Új hozzászólás Aktív témák