Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz FefeeX #36 üzenetére

    Teljesen egyetértek abban, hogy konzolon sokkal egyszerűbb játszani, nem kell annyit állítgatni, mint egy PC-t.

    Valamikor nekem is volt egy PS2 konzolom, de csak autós (Burnout) és verekedős játékokat játszottam, mert ami még érdekelt, az csak PC-n létezett. Ha valakinek sokkal több ideje van játékszani, és többféle jellegű játékkal nyomja, annak nyilván hasznos, ha van egy PC és egy konzol is a keze ügyében, mind a kettő más-más fíling. Én mondjuk a PS2 kontrollerét megszeretve vettem egy Logitech gamepadot, ami ugyanolyan, mint a PS2-é, és azóta csak ezzel játszom az autós játékokat.

    Igazából semmi értelme a konzol vs. PC "vitának", mert egyrészt egymás mellett is megvannak, másrészt meg mindenki azon játszik, amit megszokott, megszeretett.

    #tarcsad

  • Gabrika

    tag

    válasz FefeeX #36 üzenetére

    igazad van, nagyon régen volt saját konzolom, az ma már múzeális

    elnézést, ha kötekedésnek hatottak kérdéseim, csak a kíváncsiság mozgat

    - valóban előfordulnak a PC-vel beállítandók, sőőőt , de ugye ezek megoldhatók - ha valakire rászakad a hibák tömege és elfogy a türelme, kedve azt is megértem

    - ha 1-1 monitort-TVt felváltva használsz, akkor szerinted kisebb lenne a teljesítménye? ez fura lenne nekem, szvsz még ha klónozva megy akkor sem csökken

    - a konzol természetesen berúg-indul, de a telepítést nézve szerintem a háttértár kapacitás egy PC-n ma már nem szűk keresztmeccet, pl. 15 játék átlag 8G = 120G ennek a költsége arányosítva kb 3 eFt

    - ha a lehető legszebb képet jácható sebesség mellett szeretnéd kihozni a PC-ből, akkor valóban az első használatkor 5-10percet követelhet, de ha nem akkor kompromisszumot vállalsz vagy képben vagy sebességben. (azért szerintem ritka az a játékos, aki egy új játékot nem néz meg, milyen így vagy úgy beállítva - ez szvsz szórakozás, ami a PC játékokhoz mindig is hozzátartozott)

    - gémpad nincs gyárilag a PChez, ez igaz, ez valóban plusz költség (legyen 10-15 eFt), de rendes joystick, kormány, fps bal billentyűzet mind opció, s ez a konzolnál u.a. a költség ha kapható
    a bill+egér sztem nem ide tartozik, az a PChez gyárilag van :D

    szóval azt egy pillanatig nem kétlem, hogy egyszerűbb a konzolon -
    azt kérdem csak, hogy ez az egyszerűség ennyi embernél kellő meggyőző erő ahhoz, hogy a PC játékról lemondjon? (akinél ugye választani kell rövid vagy hosszabb távon)

    [ Szerkesztve ]

    Antec P182; ZM500-HP; ASUS M4A79TDe; AMD 965BE@3.7; Scythe Ninja2b; G.Skill 8GB@1866; ATI5850; 5.4TBHDD; MOMO; T.FlightX; G.EM500; Samsung 2443BW, PS42B450B1W; Yamaha RX-V663; Klipsch F/C/S-1

Új hozzászólás Aktív témák