Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sjkolrd

    aktív tag

    válasz martinkeet #4237 üzenetére

    Nem tudom milyen készüléked van, 925/930 - on semmilyen jellegű képernyő feloldási problémám nem volt, 950-nél néha az Iris szokott laggolni, ha hirtelen gyorsan mégis felszeretném oldani egy lezárást követően. Telefonálás után nem volt még olyan, hogy lefagyot volna a telefon, szinkronizálóval sem volt gondom. 950-nél volt egy olyan gondom hogy be volt kapcsolva az eszköz titkosítás és automatikus lezárta magát a rendszer mikor insider ring-re bejelentkeztem. Ahogy a mai konferencián is volt nagyon úgy néz ki, hogy vége a wm mobilnak, avagy mégse, ki tudja....De mindig olvasok újabbnál újabb információt, hogy milyen hibáik vannak másoknak. Én alapból az MS álláspontjában azt mondtam volna, hogy max az 1 éve megjelent készülékekre adom ki a wm10-et azt jónapot. Sokan így is sírnak, de most nem kell messzire menni hol is nem olyan nagy a támogatottság droid fronton max 2 év és vége ezalatt jó ha 2 fő verzióval támogatva van hivatalosan, s itt a rom-ás nem érdekel...Ahogy ma egyik kollégámmal is beszéltem ezt szépen a google, fejlesztők legnagyobb hibája, ott kezdődően amikor a google letiltotta minden szolgáltatását a wm-es ágról. a fejlesztők meg bxxxxxxx az egészre és itt lehet azt mondani, hogy mit érnek 1%-os os-re nem fejlesztenek, de asztali, meg táblára igen?! UWP lehet fejlődő, gyerek cipő, de adott és inovativ...s dolgozni kellene nem hisztizni

    Droid az nálam is kuka, amikor nap mint nap súlyos biztonsági rések, amiket még az asztali Linuxból hozott át...tele van az áruháza szeméttel, selejt programokkal, meg még ki tudja mivel....meg ha veszek egy készüléket használni szeretném csak és kész nem buherálni...

    IOS nos igen ára az magas, mint tudjuk a hírekből nem is biztos megéri, de még mindig nekem ez a legjobb alternatív megoldás ami jelenleg látszik. Stabil, megbízható készülék. Zárt rendszer, s viszonylag átlag user nem tudja feltörni, s egy lopás következtében használni a készüléket se...tartja az árát, ha használtan vásárolni szoktál telefont akkor egész jó áron lehet már kapni 6/6s 150 -170 között. Persze ez pénztárca függő dolog is...Az is igaz,.,hogy kb 100.ért meg lehet kapni OnePlus3-at ami kinézetre egy i6...de droid xD

Új hozzászólás Aktív témák