Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz ForRedGlory #40 üzenetére

    Ottvan rögtön az előző AAA játékuk, a Sunset Overdrive, ami sokkal-sokkal egyedibb volt a pókmásoldánál. De az nem volt sonyexkluzív,így nem lehetett sikeres sem.
    De ha már exkluzív, az infamous szintén jóval egyedibb volt. Meg szerintem jóval szebb is, de legalábbis lényegesen kevésbé kétarcú, mint ez.
    Szerintem ez egy halál középszerű játék, de az exkluzivitás miatt olyan szinten túlértékelt, hogy azt sokszor alig hiszem el a reviewkat olvasva. Ettől született már jóval szebb ps4 ex, meg jóval jobb ex, meg jóval szebb és jobb ps4ex.
    És ennek a világon semmi köze ahhoz, hogy nagyon nem tetszett a dlc-s majomságuk sem. Ettől a játék még lehetett volna kiváló is, de ez szerintem nem az. Ez csomó olyan játékból nyúl szinte változtatás nélkül, amit már a címe alapján is lesajnál a játékosközönség egy jelentős része (AC-k). Rohadt hiteltelenné vált minden, ami a játék körül zajlik, ami sajnos innentől ugyanígy rá fogja nyomni a bélyegét a továbbiakra. Aminél még a dlc-s patkányság is jobb alternatíva lett volna.

  • #20844032

    törölt tag

    válasz hombre[EU] #45 üzenetére

    Igen, ez is lehet, de az mindenképp torz, ha nem a produktumot értékeljük, hanem a körülményeket. Ami mostanra sajnos egyre inkább igaz.
    Vajon egy párhuzamos univerzumban, multiplatformként, hány pontot kapott volna a steamen (ld Batman AK). És nyilván abban is vastagon benne lett volna (benne volt) minden körülmény, aminek kevés köze van magához a játékhoz.
    Nem szedtem miszlikre, mert a singleplayer játékokat ma már nem szabad bántani, kihalófélben lévő faj, és nem is szabadna egyikről sem rosszat írni. Tehát már nálam is vastagon benne vannak a körülmények.

Új hozzászólás Aktív témák