Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz ForRedGlory #40 üzenetére

    Ottvan rögtön az előző AAA játékuk, a Sunset Overdrive, ami sokkal-sokkal egyedibb volt a pókmásoldánál. De az nem volt sonyexkluzív,így nem lehetett sikeres sem.
    De ha már exkluzív, az infamous szintén jóval egyedibb volt. Meg szerintem jóval szebb is, de legalábbis lényegesen kevésbé kétarcú, mint ez.
    Szerintem ez egy halál középszerű játék, de az exkluzivitás miatt olyan szinten túlértékelt, hogy azt sokszor alig hiszem el a reviewkat olvasva. Ettől született már jóval szebb ps4 ex, meg jóval jobb ex, meg jóval szebb és jobb ps4ex.
    És ennek a világon semmi köze ahhoz, hogy nagyon nem tetszett a dlc-s majomságuk sem. Ettől a játék még lehetett volna kiváló is, de ez szerintem nem az. Ez csomó olyan játékból nyúl szinte változtatás nélkül, amit már a címe alapján is lesajnál a játékosközönség egy jelentős része (AC-k). Rohadt hiteltelenné vált minden, ami a játék körül zajlik, ami sajnos innentől ugyanígy rá fogja nyomni a bélyegét a továbbiakra. Aminél még a dlc-s patkányság is jobb alternatíva lett volna.

Új hozzászólás Aktív témák