Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz pit450 #1051 üzenetére

    Én nem biztos, hogy fóliáért rohangálnék, bár szokások és tapasztalatok kérdése, de nem olyan a kijelző mint a vaj, nem egykönnyen lesz baja. Az öngyógyító hátlapod hamarabb lesz karcos. ;] Szerintem.

    Dealer95:
    Minimálissal nagyobb a ház, fél collal nagyobb a kijelző. BATÁRNAGY! :DDD De tényleg, a Flex 2 picivel kisebb, de kerekítettebb itt-ott, jobban kézre áll. Na meg hasas volt vagy két napig, de ezt már írtam. Amúgy a kamerája űberbrutálmódon jobban tetszik, és nem a képek minősége miatt, hanem leginkább a rengeteg beállítása miatt. Bár nem elhanyagolható, hogy szebb képeket csinál, főleg sötétben. Hiányzik a távirányító és az amoled. Ez is max. addig marad, ameddig el nem jön a motoros szezon, akkor vagy mellé, vagy helyette veszek újra egy z1c-t, mert minden évben legalább egyszer gatyára ázok motoron, nem hiányzik, hogy ott haljon a z2pro. De nagyon tetszik. Na meg az üzemidő... ugyanolyan felhasználás mellett, mi mellett a Flex 30% körül volt estére, ez második estére esett 40% alá. Ja? Közelébe sincs a vakuja a Flex vakujának, azzal 30 méterről rám szóltak, hogy ne világítsak (zseblámpa), ezzel nem nagyon ugyat meg a kutya sem 20 méterről sem. Dióhéjban ennyi.

    gipsztigris:
    Note 3 után Flex 2? Kíváncsi leszek a véleményedre. :K

    aya:
    Csak vigyázz, nehogy a G2 eladása után megmaradt pénzmag újabb telefon melegágya legyen. :D

Új hozzászólás Aktív témák