Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelloss

    aktív tag

    válasz leviske #18 üzenetére

    "A harc- és dialógrendszer egyszerűen előrelépés az elődhöz képest, a maga kiforratlanságaival együtt is. SZERINTEM"

    Ja ,hogy lebutították... a DAO-ba taktikázni kellett nem a rambo gyerek voltál,mint a kettőbe.. ahol csak kattingattam kb.. A párbeszédek ,hát kevesebb és inkább semmitmondó lehetőségek... a nagy döntések se nagyon számítottak ,sőt nem sok volt... Akkor nem voltak fajok se csa random HAWK vagy custom de ember ,akiből nem bírtam faragni normálisat szal maradt custom Hawk... stb.. igen f@sza volt.....NEM! hátralépés, a DAO volt az ME2 és 3 butításának hírnöke...

    ME3 -ba is gürcöltem megmentstem x-et vagy kibékítsek két fajt és pofán röhögnek a végén ... a játék maga jó volt az ötlet is úgy ahogy... de megkérdezem a kis gyereket (Catalyst) miért öldös ő most tulajdonkép , mondja CSAK meg neked nem kell tudni... Hát b;zdm,g EA.... Tiszta Halo koppincs , ott is van ez a teremtmény fellázad a teremtője ellen ,aki über fejlett ,de azért leverik...

    [ Szerkesztve ]

    "Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

Új hozzászólás Aktív témák