Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Én még mindig a multitól félek....tetszik végülis a kampány,de elég egysíkú,most néztem meg az 1 óránál hosszabb kommentes bemutatót.[link]Én nagyon félek,hogy a 79ft-os kategóriában végezze...pedig ha nem játsszák,ha túl butított lesz,stb,akkor...senki sem millliomos.
    Én inkább néznék meg pár multi meccset.
    Single-re itthon az emberek 99%-a nem veszi meg a gémet,főleg ha pár óra az egész,és ebben még csak nem is látom azt,mint az eredeti doomokban,amik mellesleg EREDETIBEN vannak meg,Final Doom,Master levels of Doom is,és gyakorlatilag csak ezért tartok egy kézikonzolt(Dingoo A 320 emulátorral),hogy toljam,hát nekem ez itt most nem jön át.Ennyit hoz egy Dead Space 1-2 is pár dolcsiért.Vagy ott van a Shadow Warrior talán,vagy a Painkiller széria,amiben majdnem ezt be lehet szerezni fillérekért.
    Eddig az van,hogy a helyet én is fenntartom neki....de nem a pénztárcámban,hanem a winchesteremen.És még ott se hiszem,hogy feltétlen megtérülő befektetés.EZ kevés.Én pl.nagyon hiányolom a videóból,hogy nincs sztori szinte,a játékmenetből,hogy nincs semmi gadget.Semmi trükk,mész,lősz,ha kivégzel,kapsz életerőt 5%-ot és kész.Meg van 10 féle ellenfél.Tudom,Doom.Intelligencia semmi....mondom ennél egy Painkiller is többet tud,mert ott legalább mindenféle világok vannak,és senki nem is akarja a valóságot mutatni se ellenfélben,se fegyverben,se pályában.Kábé az a szint.Csak ez szép,egysíkú és Doom skin.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák