Új hozzászólás Aktív témák

  • Pooka

    csendes tag

    válasz sghc_toma #124 üzenetére

    Természetesen elolvastuk, Toma! Mint ahogy Neck további relfektálásait is. Az, hogy a végére odabiigyeszti, a jószándék vezérli, még mindig nem emntesíti egy ténytől. Nem vállalja fel a dolgot.

    Ha csupán egy áryalatnyival másképp fogalmaz, ha azt mondja, gyerekek, a WoW egy klassz produktum, de ÉN nem voltam képes határt húzni, akkor fejet hajtok és azt mondom, igen, felvállaltad a gyengeséged, és meg tudtál lépni egy nehéz lépst... szép volt.

    Így azonban, bár nyílván nem bök a WoW-ra véres ujjakkal, mégiscsak az a végzöngéje, hogy a WoW a hibás. A címről nem is beszélve. NECK - WoW Szenvedélybeteg már jobb cím lett ovlna. Lett volna benne kurázsi.

    Ami a 0 napos hozzászólásokat illetti... nyílván te rögtön veteránként írtál. Egész elképesztő kunszt. Hogy miért ehhez szóltam hozzá, igen egyszerű... ez érdekelt. Az is tény, hogy rámuttatak a linkre, hisz normál, dolgozó embernek aligha van ideje minden órában rákeresni, vajon ki mit írt a játékokról, az internetről, vagy akár a WoW-ról. Így működik ez, nem nagy varázslat.

    És végül nem a WoW-ot, az MMORPG-ket, a számítógépes játékokat, a netet védem... vagy nem csak. Csak nem szenvedhetem azokat, akik mással takaróznak, próbálván ezzel ''máásá'', jobbá tenni gyengeségüket

    [Szerkesztve]

    A repülés titka, hogy teljes erőből a földhöz csapod magad és elhibázod.

Új hozzászólás Aktív témák