Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    válasz Pooka #128 üzenetére

    Nem vagy te egy kicsit paranoiás? :U
    Olyan dolgokat látsz bele az írásba, ami szvsz nincs benne. Mindent bele lehet magyarázni egy adott szövegbe ha az ember nagyon akarja, de nekem ( mint aki soha nem WOW-ozott ) az jön le, hogy Neck nem a WOW-ot hibáztatja az ''akargyengeségéért'', hanem szimplán elmondja hogy ezt történt vele az elmúlt bő 1 év alatt.
    Nem kell rögtön ''falra festeni az ördögöt'', ha valaki egy oldalon használja a szenvedély és WOW szavakat! :U

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

  • dr faustus

    senior tag

    válasz Pooka #128 üzenetére

    Neck leírta a saját esetét, azt, hogy a WoW is additkttá tud tenni, de ennyi. Vannak olyan játékfajták, amellyek jellegükből fakadóan hajlamosabbak erre. Ugyanakkor ez ellen tenni nem lehet sokat, max. ilyesfajta ''esettanulmányokat'' közzé tenni, hátha ebből kicsit okulnak azok, akik hasonló spirálban vannak. Ilyen játékok a közeljövőben is lesznek, mint ahogy a tévé miatt is lehet valaki addikt. Akinek a lelkivilága olyan, hogy hajlamos a függővé válásra, az előbb-utóbb megtalálja saját függőségének tárgyát, legyen az akár egy számítógépes játék, vagy internetes fórum, vagy akár a tévénézés, rosszabb esetben szerencsejáték, alkohol, drog.

    Warning: Explicit Content

  • Neck

    veterán

    válasz Pooka #128 üzenetére

    Nagyon sajnálom ha rosszul értelmezhető lett az írás, mint mondottam ez az első.
    Ha esetleg valaki olyat is belelát (nagy divat ez ma M.o-on) amit én nem akartam, hát sajnálom.

    De leírom tizedszerre is:

    Habár tény, hogy a WoW egy olyan játék, amire könnyebb rászokni, mint a Tetrisre (van aki arra is rá tudott :D) Azért hogy ez történt, nem a WoW a hibás, csakis én, ugyanis a nagy átlag tud rendesen élni mellette, csak én nem tudtam.

    És a cikk célja nem az volt, hogy a WoWot hibáztassam. Tudom magamról, én is csak nevettem azon amikor azt mondták hogy túl sok időt töltök a WoWval. Olyan sok időt amit kevesen töltöttek naponta, ráadásul ez még nem is lett volna baj, de olyan fontosabb dolgok helyett WoWoztam, ami nem kellett volna. És mint mondom ez az én hibám volt. Viszont ha egy hasonló ember olvassa, mint amilyen én (hála Istennek kevés ilyen van) és ezzel ráébresztem arra, hogy ne adjon fel mindent a játékért (ami jelen esetben épp a WoW) akkor már tettem valamit. Ennyi. Mondom még1x, sajnálom, ha neked nem ez jött le. Hirtelen felindulásból nekiálltam, és leírtam. Nem szerkesztettem napokon keresztül, hogy minden oldalról támadhatatlan legyen.

    Sorry.

    Akinek még is lejött hogy mi volt az írás célja, annak viszont :R

    Igen, képzeld, volt ilyen, sőt sokaknak sikerült.

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák