Új hozzászólás Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    Elite vazze! Tényleg! Majdnem lehagytam, méltatlan módon... Nameg a Prince of Persia... :) Tetrissel külön nem foglalkoznék, volt belőle annyi, hogy elképesztő... Akkormár Sokoban is kéne, ennyire meg nem merek lemenni, mert az olvasók nagyrésze nem fogja érteni. Az Elite-et is csak azért merem, mert létezett viszonylag későn egy First Encounter nevű folytatása, amit már valszeg többen ismernek.
    Viszont eszembe jutott egy nagyon jó sorozat: az Earthsiege. Nekem nagyon teteszett (különösen a második).
    Sajna a pontról pontra kalandjátékok nekem kimaradtak. Stunts említve lesz :D Quake-ről még tanakodom, mert az számomra a játékoknak már egy következő generációjához tartozik. Az is mozgat bennem érzéseket, de közel sem annyit és olyanokat, mint a fentebb felsorolt stuffok. Ezek igazi, öreg harcosok. Bár a Quake is... De akkor már kéne Doom is, a rend kedvéért... vagy Wolfeinstein... Én a Q3A-val kerültem csak közelebbi kapcsolatba, előtte nem volt sok közöm a quake-ekhez (persze azért végigtoltam q1 és q2-t is). Bár, ha az Unreal-t bevettem... Egye fene, lesz id software is a listában... :) (halkan jegyzem meg, hogy az Unreal engem jobban sokkolt annakidején, mint bármelyik Quake).
    Terveim szerint az írás folyamatosan bővítve lesz, a végén még megérjük, hogy majdnem full bemutató-jellegű anyagot olvashattok mindegyik veteránról... :) Na persze nem kell ilyen Lily-szintű értekezésekre számítani (valaki emlékszik még rájuk???), de ami nekem megmaradt fejben, azt azért idevésem Nektek.

    (továbbra se tom, mi értelme van, de jó érzés ezekről a programokról írni...)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák