Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dr42

    tag

    ne vicceljunk ar. bravo die hard? mindjart ongyilkos leszek.
    egyet mondok: wilisz a maesterhacker lakasaban. egesz keleti parton nincs aram, csak neki van generatora. se korhazaknak semminek. NET persze van. az ISPk mukodnek, mert gondolom a szuperhacker nekik is ad a generalt arambol. mesterhacker rakapcsolodik a fogonoszra. ket kattintassal. tudod, ha valakinek lekered az IP cimet, akkor megjelenik melette a neve, cime, labmerete. probald csak ki.
    DE. a szupergonoszok eszreveszik, es szupertitkosan rakapcsolodnak a szuperhacker szuperszamitogepen levo webkamerara, amit neten keresztul MOZGATNAK, hogy lassak willis bacsit. persze. van egy ilyen gomb a gepukon: PRESS BUTTON FOR SUPERCOP SURVEILANCE MODE
    azt nem ertem, hogy a ceges halozatomba ha rosszul lepek be, miert nem egy 3/4-ed kepernyot kitolto ACCES DENIED villogo PIROS valami fogad? valamint azt sem erte, hogy a vizmunek,gazmunek, forgalomiranyitasnak miert olyan az oprendszere, aminek a GUI-jat megirigyelhetne a legjobban pimpelt linux/win vagy osx. ja es megvalami. a szuperhackersegito a taskajabol elohuzott PDA-t minden rendszerrel ossze tudja dugni. hiszen mindenhol ugyanaz az oprendszer fut,nem?es minden kezelopulton ott volt egy usb(?) aljzat, hogy még a gépet se kelljen megkeresni.

  • dr42

    tag

    válasz csabika25 #53 üzenetére

    nem az irasoddal van baj, hanem az egesz dolog beallitasaval. kozvetlenul afilm elott neztem meg a transformers-t. arr augy ultem be, hogy mese habbal, es kurva jol szorakoztam. a diehardra viszont ugy mentem, hogy egy akar realisnak is nevezheto franko filmet kapok. ehyelett ACCES DENIED ablakok, es az osszes hackeros feltoros filmben elbaszott dolog ott volt egyhelyben.
    miert van az, hogy a matrixban amikor trinity haxxolta az eromuvet, akkor egy valos linux exploitot hasznalt ki, megha csak 3 masodpercre is latszott a konzol? mert ok figeltek arra, h ne legyen valoszinutlen?
    engem csak az bosszant. hogy minden rendszernek olyan dizájnos felületet van, hogy beszarok.
    egy olyan cegnel dolgozom, aki europaban az egyik legnagyobb kategoriajaban, es 20x éve ugyanazt a rendszert használja.
    [link]
    nincs 3D csilivili, semmi felkepernyos villo feliratok. elhihetitek, a newyorki kozlekedesi/gáz/viz/villany halozat sem nez ki kulonbul.
    velemenyem szerint egy laikusnak nem lesz elvezhetobb a film, ha csudavillogosak a GUI-k, viszont egy szakmabelinek elvezhetetlenebb lesz...

Új hozzászólás Aktív témák