Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz dr42 #51 üzenetére

    Nem ez a lényeg.. Van olyan hangulatom nekem is néha, amikor nem tudok megnézni egy filmet az ilyenek miatt, pedig lehet hogy jól szórakoznék rajta.
    De most hogy nézett volna ki, hogy rá akarja dugni, és ''ööö vazze, nincs usb'', bebújik a gépház alá, megnézi hátul, ''itt sincs öcsém, nem baj az alaplapon biztos van neki tüske'', erre előhúz egy usb kivezetést, meg letölti netről az alaplapi manuált, és beköti a kapcsolási rajz alapján az usb-t. Jó lett volna? Nem ez volt a lényeg, én azt mondom.
    //nem láttam még mindig a filmet, az USB-s sztorit a leírásodból találtam ki.//

    Thank you to god for making me an atheist

  • csabika25

    aktív tag

    válasz dr42 #51 üzenetére

    Miinden fanyalgónak: olvassátok el újra az írást! Én az informatikai támadás forgatókönyvét dícsértem, nem a megvalósítást!!!! Az alapötlet, amiből a film kiindult, abszolút elképzelhető, a forgatókönyvírók ezt a szálat egészen korrekten kidolgozták. Semmi mást nem dícsértem, a film annyit nyújtott, mint a korábbiak. Szórakoztató volt, de a realistástól messze állt.

    ''Isten fut Windows alatt''

  • Silenzio

    addikt

    válasz dr42 #51 üzenetére

    Nem érted a lényeget. Gondoltál már arra milyen munka lehetett megcsinálni ezt a sok csilivili interfészt? Hát sztem durva nagy... Jó lett volna ha valaki legalább reagál a múltkori hozzászólásomra hogy lássam megértette vagy valami, szerintem Te el se olvastad.
    Ezért most mondom: ez NEM a film HIBÁJA, ez KONCEPCIÓ.

    Ha neked nem tetszik, ám legyen. Különbet nem fogsz kapni a közeljövőben, azt garantálom. A Mátrixos példára visszatérve: ki a szaromat érdekel melyik Linuxot használta Trinity, gondolod az nem nevetséges, hogy egy alternatív realitásban játszódó (sőt, virtuális realitásban játszódó) filmben valaki valós oprendszert használ? Gondolod jobb megoldás ha neked volt egy ilyen ''aha élményed'' és örültél magadnak hogy Te ezt ismered, ezzel a rendszerrel képben vagy? Mert szerintem pont a jelenség fordítottjáról van szó. Fölösleges realizmus egy mesevilágban. Mindennek ellenére mondom ezt, hogy ismerem a filmet és tudom, a gépek a lehető legtökéletesebb valóságmásolatot próbálták létrehozni. Ez legfeljebb jó poén lehet: még a nézőt is manipulálják, becsapják a ''valóságukkal'', mert látja a Linuxot és rögtön ismerős, ez igen :) A Die Hardé is mesevilág nagyon durva akciófilmes túlzásokkal. Minek kell leakadni rajta?

    P.S.: A kétkedőknek: amúgy az a momentum senkinek nem szúrt szemet hogy csak úgy átpumpálják a gázt a villamos művek alá, az meg már eleve jó adag robbanásokban érkezik? Vagy nem tartozik a szakmai profilotokhoz? :DDD Na, erre varrjatok gombot! Ostoba szócséplés bármilyen film antirealizmusába belekötni! Nem azt mondom hogy csináljatok jobbat ha tudtok: azt mondom menjetek el a Filmműre tanulni, képezzétek magatokat rendezővé, sajátítsátok el a szakma minden fogását, majd ha profik vagytok, álljatok neki egy realista hekkeres filmnek. Nem fog menni, azt garantálom! Mert nem filmre való.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák