Új hozzászólás Aktív témák

  • tesz-vesz123

    aktív tag

    Sziasztok! Jelenleg P20 Prot használok, hamarosan válthatok, mert le fog járni a hűségem. A Huawei nem jött be, csapnivaló, amit a frissítésekkel művelnek, ráadásul a Twitter (ritkán a Facebook is) lassított felvételként szeret szaggatni. T-ben megtapiztam az i11-et, aminek a kijelzője pont akkora mint a P20 Pro-é. Nem igazán tűnt fel hirtelen, hogy életlenebb lenne, gondolom ha otthon kezdeném el használni feltűnne. A zoom hiánya nem izgat különösebben, ezen sem használtam (pedig itt ráadásul 3x-os, ami még hasznosabb is mint a 2x-es), viszont imádnivaló a wide kamera, ami meg ott virít a 11-en, ráadásul b*szó minőségében fotóz vele! Kérdésem a következő lenne: Sajnos nagyon benne vagyok a Google "ökoszisztémában", Drive felhő előfizetésem van, használom a Google fotók appot, amióta Androidom van, illetve legalább 15 éve Chrome-ot használok, mondanom sem kell, hogy rengeteg könyvjelzővel, felhasználói névvel, jelszóval. A Chrome gondolom működik iOS-en, a szinkronizálás a PC-mmel valószínűleg működik. Viszont a Google fotókkak mi a helyzet? Ha váltanék iPhone-ra, akkor szívesen használnám az iCloud-ot. Lehetséges a Google fotókból átmásolni a képeim, videóim? Névjegyeket át lehet vinni? Naptár eseményeket?

    Előre is bocsánat a hirtelen wall of text miatt, ezek a dolgok érdekelnek, aztán úgy gondolom nincs akadálya a váltásnak, meguntam az Androidon szaggatós appokat és a katasztrófális frissítéseket (a Huawei talán a legrosszabb eddig a Sony után). Köszönöm szépen a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák