Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    adorjant: dícséretes h bővül a kör, az Apple honlapja alapján írtam a bankokat, ott még nem frissítették.

    Rinocerosz: nem mindegy milyen gyártó milyen android felületét használod, mert erőteljes különbségek vannak közöttük. A Samsung felülete eléggé messze van a Google által használt/fejlesztett stock androidtól (ami pedig a full fapad, de kinek mi, nálam a kevesebb a több elv alapján jobban bejön), szinte csak stock androidos (Pixel 2XL/Pixel 3) vagy ahhoz nagyon közeli (OnePlus) telefonjaim voltak. És ezeken már legalább két éve elérhető/választható a gesztus alapú vezérlés (ami Neked az iOS-ben tetszik); a OP telefonokon pl. a "középső vonalat" sem látod (iOS-en sem értem miért jelenik meg): felfele swipe: home, hosszan fel: alkalmazásváltó, jobb/bal oldalon felfele swipe: vissza. Külső programmal meg bármit be tudsz állítani ezekre (akár azt is, h jobbra-balra húzva a képernyő alján menjen az alkalmazásváltó), plusz az oldalsó élek mindhárom harmadára külön-külön be tudsz állítani műveleteket (és ezt el tudod érni a Samsung telón is, nem lesz navigációs sávod). Ennek fényében nem olyan nagy szám az Apple gesztusvezérlése de elvitathatatlan tény h ő kezdte el használni (androidon viszont még testre is tudod szabni, ami az iOS zártsága miatt lehetetlen). Értesítések szintén teljesen korrekt módon testre szabhatóak Pixeleknél (nem tudom a Samsung hogy variálja őket). De iOS-ből egy van, androidból meg kismillió, ráadásul mi sem vagyunk egyformák. :)

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák