Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPU001

    csendes tag

    válasz D1Rect #8 üzenetére

    Persze nem baj ha tetszik. Csak legyen benne ötlet. Én például elvoltam a Prototype-al, imádom a Force Unleashed-et, a POP 2008-at és a Devil may Cry 4-el is eljátszogattam egy kicsit szóval szeretem az olyan játékokat ahol sok kombó van és ez egy zseniális harcrendszer, mert sokkal látványosabbá teszi a játékot, de ez annyira klón így első látásra... Ennek nem tartom értelmét, hogy buta MI-al felvértezett undorító egy kaptafa szörnyek jönnek ellenem és valahogy minden játékban hasonlóak a fegyverek. Mindegyik minimum akkora mint a karakter akit irányítunk, tüzet, de minimum fénycsóvát húz maga után, a főhős pedig a fizika törvényeinek ellentmondva ugrál, (ez utóbbi nem hiba csak ez is valahogy minden ilyen játékban egyforma) ráadásul, ha valaki nem profi az adott játékban akkor 2-3 variációnál nem látunk többet egész játék alatt. Szerintem ez kimeríti a középkategória fogalmát. A GOW meg jó, mert látványos és monumentális, de a lényeg ugyan ez csak kiforrottabb.

    [ Szerkesztve ]

  • bartucc

    addikt

    válasz D1Rect #19 üzenetére

    Cod-ban multiztam kicsit, de mikrohullámú nettel nagyon ritkán van csak olyan időszak hogy jó a ping. (100 óra körül van a COD-os multi tapasztalatom). Így marad a SP, utóbbi időkben csak a MW2 Special Ops. küldetéseit csinálgattam, próbáltam minél jobb szintidőt elérni, ha meg nem akkor legkönnyebbre kapcsoltam a nehézséget, és lőttem aki szembe jött:D

    Prézli21: a Prototype-ot feltelepítettem, negyed órát játszottam vele, és nem jött be. A stílus nem jön be, de pl Prince of Persia Warrior Within az sokáig lekötött, legalábbis főleg a harc része. Aki nem próbálta próbálja ki ezt a játékot, vagy a prototype-t, és aztán döntse el, van akinek nagyon bejött utána. Persze azt is el kell fogadni hogy lesz akinek nem tetszik meg. :))

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák