Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Cifu #21 üzenetére

    Mondom, hogy értem én a reboot-ot. Csak arra gondoltam, hogy a régivágású SW fanok részére nehéz meg nem történté tenni a dolgokat. Tudom, hogy kevés volt az igazán minőségi kiegészítő történet, de azért volt. Szerintem az SW fanok akarva akaratlanul a meglévő történetekhez fogják hasonlítani azokat a történeteket amiket a Dinsey csinál.

    Nem azt akartam mondani, hogy a Disney-nek nincs joga kitörölni ezeket. Csak azt, hogy sokaknál ez nem fog megtörténni. Hiába mondja azt a Disney, hogy delete. Attól még az élmények, az olvasott, vagy játszott emlékek megmaradnak. És ezzel a Disney nem tud mit csinálni.

    (#22) csibe1

    "Másrészt remélem, hogy nem fordul át eszetlen pénzhajhászásba a dolog, mert "Star Wars aztán úgyis megveszik, főleg mert nincs más" jelszóval.
    Jó lenne megint a Star Wars univerzumban játszodó minőségi, érdekes játékokat látni a kiadóktól.."

    Pedig képzelheted, hogy a Disney nem azért vette meg a jogokat mert ők annyira szívükön viselik a SW univerzumot, és nem akarták hagyni parlagon heverni. Ezek minden egyes centet kicsikarnak majd ebből a névből amit lehet. Bár ez nem újdonság, Lucas is ugyan ezt tette.

    Én bármit elfogadok majd az új filmel kapcsolatban, úgy fogom nézni, hogy tudom ez már nagy tömegnek szól nem a vérbeli SW fanoknak. De egy dolgot nem fogok tudni elfogadni, ha telepakolják az univerzumot Jar-Jar féle bolond, édibédi lényekkel. Azt akarom, hogy ezt a filmet majd én is élvezzem ne csak a fiam. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák