Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz cyberkind #47 üzenetére

    Én is ezen értetlenkedem, konzolokon már kb 3 éves fejlesztési munkák jelennek meg a "csoda" GCN-re, ráadásul az erősebbikre intel, nvidia, directx "hármas ördög" nélkül ugye, a másiknál is csak a directx-hez való igazítás figyel be. Ehhez képest semmivel nem mutattak többet mint ami minimálisan elvárható egy új konzoltól, az igen elavult vga-mat még nem tudták érdemben lelépni...kínos.

    Tehát ott a színtiszta gyakorlati példa a ps4 személyében, semmilyen zavaró tényező, ott a tiszta amd powert látjuk. Aki nem ebből a gyakorlatból indul ki hanem máig hisz a papírosnak, az hatalmasat fog koppanni. Az AMD-nek sem az az érdeke, hogy senki ne cseréljen vga-t hanem a 7-es széria gyorsuljon mittomén most mit mondanak, 500%-ot :D . Nagyon elvitték a málnásba a sok AMD tulajt, személyes véleményem szerint ez a hittáplálás inkorrekt dolog egy szakmai oldalon.

    Azt kell venni mindig ami éppen a legmegfelelőbb, én is várom az új AMD szériát hátha lesz jobb modell a 960-asnál, vagy miattuk jön a 960ti...csak jönnének már az új AMD-k...nekem ez hatalmas nagyképűség hogy azért nem jönnek mert nincs hova fejlődni. Ugyanmár, ha más nem akkor optimalizálással a sokat szidott fogyasztáson tudnának javítani, meg gyártási költségeken csökkenteni és olyan árelőnnyel adni a termékeket hogy a magamfajta is rohan a boltba érte. Nekem volt AMD-m régen, semmi bajom nem volt velük, szívesen vennék újra.

  • Peat;)

    veterán

    válasz nonsen5e #68 üzenetére

    :D Gertrius, itt nem a többi gyártóról van szó hanem az AMD-ről. Keress vissza akár erről az oldalról is hogy miket írtak az új konzolokról, sokkal meredekebb dolgokat mint most az AMD vga-król. A többi gyártót azért írtam, mert ebben a topikban is megy az nvidia gyepálás, hogy miattuk nem mutatja meg az AMD hardware a tudását, konzolon meg azért nem mert ez éri meg a sonynak? :D Baromira nem arról van szó ki mit szállított volna, arról van szó ami van amit állítottak és amit látunk. De amint ilyen gyakorlatias irányba megyek azonnal jönnek a feltételes módok, a más mit csinált volna, meg persze a rózsaszín ködben úszó jövőkép. Nem, van egy ps4 amiről olyanokat írt a világsajtó hogy a pc csak szaglássza majd mérföldekről azt amit nyújtani fog, mert AMD végre nem lesz bekorlátozva a gonosz erők által. Hát úgy néz ki meg van átkozva ez az AMD.

    Komolyan az a fajta AMD hit ami körbelengi a ph! közösséget már szeretnivalóan bájos. :)

  • Peat;)

    veterán

    válasz #32839680 #70 üzenetére

    A second son sem nyújt olyan hűde extrát, az fps ingadozásra még patchelték is. Egy két effekt nem váltja meg a látványt, én legalábbis nem erre vágyom és szerintem sokan nem ebben látják a jövőt hogy a lila sugárnyaláb szebb-e vagy sem..egyébként tisztességes játék, nem erről van szó, de nem jövőbe mutató ha ránéz az ember és nem a papírt olvassa.

    Egyébként nekem ezeket hiába írod. Nem én állítottam, hanem a fejlesztők hogy nagyon gyors lesz az áttérés és szinte azonnal kihasználják a felépítésből adódó előnyt. Kötve hiszem hogy ezeken a híreken te átsiklottál én meg nem... :) Átvágták a népet, hogy csak évek tekintetében vagy kompletten én nem tudom megmondani. Ha valamit annyira optimalizálnak egy adott hardware-re ahogy írod úgy általában a legtöbb hardware csodákra lenne képes, ahogy az eddigi konzoloknál meg is tapasztaltuk ezt, a mostani ígérgetések töredékével. (illetve ps3-nál volt még ekkora ígérgetés és igen végül itt ott mutatott is valamit, más kérdés hogy olyan munkával ami az ellenlábas konzolnál nem volt jellemző, annyi befektetett munkával valószínű ott is elérték volna azt a szintet)

    Nem kötekedni akarok, meg pláne nem magam ellen beszélni mert ha minden úgy lenne ahogy állítják akkor nagyon szép lenne, de ez egy meseország, már elnézést. Olyan nincs hogy jön egy új api és akkor a sok éves vga kártyák hirtelen megtáltosodnak és nem kell újat vásárolni, vagy ha igen akkor az AMD két év és teljesen becsődöl a mostaninál is alacsonyabb hardware eladásokkal...legalább ebbe gondoljatok bele. Valami fejlődés lesz az biztos, de a perkálós részt szerintem senki nem ússza meg, persze annak mértéke sem mindegy és valóban elképzelhető hogy az erősebb amd tulajoknak kicsit később kell váltani. :R De ennyi és nem több.

Új hozzászólás Aktív témák