Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz #32839680 #70 üzenetére

    A second son sem nyújt olyan hűde extrát, az fps ingadozásra még patchelték is. Egy két effekt nem váltja meg a látványt, én legalábbis nem erre vágyom és szerintem sokan nem ebben látják a jövőt hogy a lila sugárnyaláb szebb-e vagy sem..egyébként tisztességes játék, nem erről van szó, de nem jövőbe mutató ha ránéz az ember és nem a papírt olvassa.

    Egyébként nekem ezeket hiába írod. Nem én állítottam, hanem a fejlesztők hogy nagyon gyors lesz az áttérés és szinte azonnal kihasználják a felépítésből adódó előnyt. Kötve hiszem hogy ezeken a híreken te átsiklottál én meg nem... :) Átvágták a népet, hogy csak évek tekintetében vagy kompletten én nem tudom megmondani. Ha valamit annyira optimalizálnak egy adott hardware-re ahogy írod úgy általában a legtöbb hardware csodákra lenne képes, ahogy az eddigi konzoloknál meg is tapasztaltuk ezt, a mostani ígérgetések töredékével. (illetve ps3-nál volt még ekkora ígérgetés és igen végül itt ott mutatott is valamit, más kérdés hogy olyan munkával ami az ellenlábas konzolnál nem volt jellemző, annyi befektetett munkával valószínű ott is elérték volna azt a szintet)

    Nem kötekedni akarok, meg pláne nem magam ellen beszélni mert ha minden úgy lenne ahogy állítják akkor nagyon szép lenne, de ez egy meseország, már elnézést. Olyan nincs hogy jön egy új api és akkor a sok éves vga kártyák hirtelen megtáltosodnak és nem kell újat vásárolni, vagy ha igen akkor az AMD két év és teljesen becsődöl a mostaninál is alacsonyabb hardware eladásokkal...legalább ebbe gondoljatok bele. Valami fejlődés lesz az biztos, de a perkálós részt szerintem senki nem ússza meg, persze annak mértéke sem mindegy és valóban elképzelhető hogy az erősebb amd tulajoknak kicsit később kell váltani. :R De ennyi és nem több.

Új hozzászólás Aktív témák