Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz #32839680 #46 üzenetére

    Pariban?
    Teljesítmény akár meg is lehetne, bár én nem úgy látom, szinte minden driver-rel gond van, így nehézkes kipréselni a kártyából, nem beszélve a fogyasztást, és a gyári hűtés csodás hangját és melegét, a speckó hűtőket nem tudom, de én anno pont a stabil szoftveres rész, és a hűtés miatt választottam a 780-at, és valszeg most is azt fogok venni, na jó, a PhysX is fontos tényező tud lenni.
    De amit megfigyeltem, hogy az Amd cuccoknál sokszor papíron szépek az eredmények, csak ez ott is marad, ugyan elég régen kóstoltam bele az Amd kártyákba, konkrétan a 6990 volt az utolsó, de az kellő lökést adott hogy tudjam mit akarjak tenni a gépbe vga-nak, voltak gondok, nem is kicsik a driver miatt.

    Mindenkit fikázok azon a téren, mert ugyanis eléggé szégyenteljes tud lenni a helyzet, van itthon Xbone, de a multi címek olyan optimalizálatlanok valamikor hogy az szégyen, ezért is jön vissza a pc, de azt se értem hogy minek kell erőltetni ezt az apu témát, vagyis gondolom, mert olcsó(bár sose értettem ezt a részét), de ezenkívül más haszna nincs, mert bűn gyenge, ezek a masinák 1000% hogy nem lesznek 8 évig, de ha így haladunk, még 4-ig se, bár lehet hogy én vártam sokat az elmúlt generáció után.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák