Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz #06658560 #67 üzenetére

    Igen, ismerem a palettajuk "szelesseget". Hajojukat meg nem probaltam. :) Konzumer elektronikai termekeikbol csak negativ tapasztalataim vannak (kiveve memoria). Ha mar mosogep, akkor Miele.
    Ok abban jok, nem is gyartanak TV-t, vagy telefont. Mindenkinek igy kellene.

  • Viktor81

    senior tag

    válasz #06658560 #77 üzenetére

    "mint amit a Panasonic lenne kepes eloallitani"
    Ha visszaolvasol, lathatod, mirol beszelek. Evidens, hogy a semmitol jobb az LG fele "valami", de az egesz okfejtesem nem ebbol indult ki...

    V.

  • Viktor81

    senior tag

    válasz #06658560 #81 üzenetére

    Nem egeszen ertek egyet, mert a Pana nem "ebbe" az OLED-be olte a penzt. Olyat OLED-et az LG sem tud kesziteni... Idezem onmagamat korabbrol:"(nyilvan irni fogjatok, hogy megis neki van mukodo panelja - de ez a WRGB OLED nekem olyan, mintha valaki villanymotoros autot akarna gyartani, de nem eleg fejlett a technologia az akkumulatorhoz, ezert a generatort a csomagtartoban benzinmotor hajtja es verik a nyalukat, hogy ovek az elso villanyauto...)" Cafold meg kerlek, de en ugy tanultam es tapasztaltam, hogy az eddig szines technologiak (legyen az kepeloallito, vagy feldolgozo) a harom alapszin megletebol indultak ki. (tudomasom szerint most eloszor fordul elo, hogy pl. a piros szin feher) Ez most ketto dolog lehet: vakvagany (kenyszermegoldas), vagy forradalmi ujitas.

    (#85) emvy
    Nem tul meggyozo pelda ketto olyan ceg, akik hulyere perelik egymast evek ota. Arrol nem is beszelve, meg mindig nem ertem miert lenne ellenseg, aki barmit csinal, nekem termel hasznot ? Arrol nem is beszelve, ha ugy erzem veszelyes ram nezve, meg mindig megtagadhatom tole a "puskat", aztan "harcolhat" "fakarddal"

    (#84) cszn
    Egy percig sem ketelkedtem benne, hogy a Panasonic jobb TV-t csinal LG panelbol, mint a LG maga. Azt mondtam, nem lesz olyan a vegeredmeny, mintha Panasonic fejlesztesu lenne a panel. (es onmagaban elszomorit a teny, hogy egy ekkora multu, tehetsegu vallalat ilyen lepesre kenyszerul, fuggetlenul attol, mit hoz ki a konkurencia paneljabol). Megint csak auto peldat tudok Neked hozni: tegyuk fel, amiota az eszedet tudod, rajongsz a BMW-ert (meg ugy altalaban a nemet autogyartasert). Kitarto, szorgalmas munkaval elered, hogy x evesen vehetsz egy uj BMW-t, amirol kesobb kiderul, hogy a legfontosabb alkatreszet a motorjat a Peugeot-tol veszik (amit amugy utalsz/nem tartasz jonak). Nem lennel csalodott ? (fuggetlenul attol, hogy nincsen gond az autoval). Aki azt mondja, hogy nem az vagy hazudik, vagy milliomos es 2 evesen ugyis eladja...

    V.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák