Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz hevizms #2045 üzenetére

    Éééén romolgatok???
    :DDD
    Felraktam az AOSP-t, nem tetszett a kinézete 1 perc múlva ment fel a 038-as. Kb ezzel ki is merült a rom telepitgetés nálam. Azóta csak belaktam, és töröltem néhány appot (tyúklábasok).
    Ez a yulong okozott gondot, most már az sem.
    Nem tudom, hogy szuper volt-e a 015-ös, de miért ne updatelném ha van újabb (és remélhetőleg jobb).
    Ettől még az előző Sonykon is többször cseréltem frissítettem romot :P

    Ez már a 4. kínai telefon a családban, most jön az 5., mindegyikkel el kell játszogatni egy kicsit, de ezért az árért bevállalom.

    Ehhez képest janaman01, Ő igen :) de örülök is neki, mert legalább kipróbálják, és nekem már csak az okés romot kell majd felrakni. :R

    Csak azért érdeklődök a romok után, mert nem laktam még be teljesen, és ilyenkor még egyszerű egy rom csere..

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

  • viktorhu

    veterán

    válasz hevizms #2045 üzenetére

    Azért romolgatnak, mert kíváncsiak, a galaxy telefonokat is állandóan romolgatják az ottani fórumlakók, csak kicsit többet kockáztatnak :) Én nem romolgatok, mert nem vagyok annyira kíváncsi, fontosabb a stabil megbízhatóság. Majd ha lesz végleges 4.4, akkor majd én is romolok egyet, de megint gyári romot, szóval inkább update lesz az, mint romolás. Nekem a gyári 015 is tökéletes volt, abban volt magyar is, de az engem pont nem érdekel, mert nem eladni vettem a telefont. Azt kell mondanom, hogy ennyire elégedett még nem voltam telefonnal, sem bugok mennyisége, sem stabilitás, sem ár/teljesítmény arány tekintetében.

Új hozzászólás Aktív témák