Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat1987

    tag

    Sziasztok! Bocsi, hogy ide írok a p40 lite telómról, de ez a topik jobban pörög, talán több a mobilkamerás tudós, és hát mégis csak egy rokon típusok. :) Tehát bemásolom az oda beírtakat...
    Nem vagyok otthon a témában, szóval előre bocsátom, hogy könnyen lehet, természetes jelenség a dolog. Azt vettem észre, hogy ha rossz fényviszonyok között, mondjuk este fotózok, és a kép szélén van mondjuk egy fekete táska, akkor a képernyőn a fekete táska belilul. Úgy kell ezt inkább elkepzelni, mint a sarki fényt, csak lilás színben. A sötét részeken vibrál ez a lilulás, és inkább csak a kép szélén. Párom A50-ese nem produkál ilyeneket...Nem vagyok otthon a témában, szóval előre bocsátom, hogy könnyen lehet, természetes jelenség a dolog. Azt vettem észre, hogy ha rossz fényviszonyok között, mondjuk este fotózok, és a kép szélén van mondjuk egy fekete táska, akkor a képernyőn a fekete táska belilul. Úgy kell ezt inkább elkepzelni, mint a sarki fényt, csak lilás színben. A sötét részeken vibrál ez a lilulás, és inkább csak a kép szélén. Párom A50-ese nem produkál ilyeneket...

Új hozzászólás Aktív témák