Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbarack

    aktív tag

    válasz ignisz #6775 üzenetére

    Szerintem nem ugyan arról a dologról beszélünk, de nem sértődj meg :R
    A kép levágást azért csináltam mert 5MB-s amit feltölteni enged ez a rendszer az enyém meg 6,3 MB-s volt :C
    A 4tornyú meg nem azért bukik balra a képeken mert a telefon szoftveresen vagy hardveresen ezt csinálta, hanem szimplán ferde képet lőttél :DD
    Nálam viszont a kép kicsit sem szélén, majdhogynem közepén egy szög egyenes pavilont rendesen balra tolt 10 képen is jó fényviszonyokban :o :R :W
    Ez pára mert nem zoomoltam, nem széleslátóztam, amúgy minden más fasza lett volna a képen ;] ;) ;] :P
    Szóval jahh ilyen dolgot egy korábbi telefonoknál sem tapasztaltam a kis P10 az nagyon ügyeske volt, ez sem szar de túl tolták a mesterséges intelligenciát a képek korrekciójánál szerintem. Amúgy nem vagyok nagy ágyú fotóban de jópár éve van tükörreflexes gépem csak egy ilyet könnyebb munkába meg máshova vinni :C .
    Nem az első kivetni valóm a fotós képességei terén.
    Ettől függetlenül szeretem, de a kamerák közti váltásnál is brutális eltérések vannak ha zoomolgatsz, sem fényerő én sem színhűségben és másban sincsenek köszönőviszonyban, na erre igazán rá küldhették volna a mesterséges intelligenciát :R
    Bocs ha hosszú voltam és érthezetlen :C

    Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

Új hozzászólás Aktív témák