Új hozzászólás Aktív témák

  • SlayR

    senior tag

    A probléma valós, de azt hogy itt jelzik meg az, hogy kint egy nagyobb létszámú csoportnál jelzik még többen ott azért nem árt belegondolni, és már olvastam én is, hogy megint megindult az is ami pl anno a robban Noteok esetében hogy hirtelen megsokasodtak és volt egy csomó ember aki a külföldi fórumokon le is bukott,hogy nem valósan jelezték a problémát. Az hogy tanácstalanság van az max annyiból igaz, hogy nem nyilatkozhatnak semmi konkrétat, mert nem adtak ki hivatalos állásfoglalást odafentről ez meg érthető mert ha elkezdenek magyarázni lényegi állásfoglalás nélkül abból csak nagyobb "pánik" lesz....
    Főleg, hogy több helyen már felbukkantak az elvileg BOE hibásokkal is,d e arra még semmi konkrétumot nem adtak...arról ne is beszélve, hogy akiknél volt kint teszt készülék youtube videósok meg egyéb kütyükkel foglalkozó emberek, náluk nem jelentkezett hiba az adott készülékeken.
    Én azt sem tartom kizártnak,hogy összegyűjtött adatokkal azokat akiknek hibás a készülékük és "személyre szabottan" tudnak majd a szolgáltatónál vagy az adott boltban/szervizponton ahol van cserélni, ha teljes nyilvánvalóvá válik a gond...

Új hozzászólás Aktív témák