Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tilus12

    újonc

    Üdv mindenkinek itt a fórumon. Én is boldog tulajdonosa vagyok egy HTC One M7-nek.
    Azzal a problémával írok ide a fórumba, hogy a telom nem látja az "SD" kártyáját. Ez azután történt hogy flashel-tem egy sokadik főzőtt romot (az előzőekkel nem volt ilyen gondom: ARHD 84.0, 90.1, Viper Romok) mégpedig őt: [link]
    Nos fel is ment szépen jó is volt, csakhogy egyszer csak eltűnt az "SD" kártya. Mondom rendben, csere másikra (romot) és semmi gond, csakhogy TWRP-ből sem láttam az "SD"-t(amin a Backup-ok vannak). Mérgelődtem, olvasgattam, terminál emulátorban próbáltam visszacsatolni, de semmi.
    A lényeg: megvan a kártya tartalma csak egy '0' nevű mappában és nem pedig a megszokott helyen, és ebből kifolyólag nemtudok fényképezni (meg visszatenni a mentésemet) mert kell az "SD" kártya.
    A kérdésem: hogyan lehetne a legegyszerűbben helyrehozni a dolgot, mert kicsit nagyon bosszantó. Előre is Köszönöm a segítséget
    Telefon adatai: HTC One M7 32GB, S-OFF, TWRP 2.6.3.3, Európai modell, HBOOT -1.55.0000,

Új hozzászólás Aktív témák